Dunaj, k vašim službám

V deji seriálu Dunaj, k vašim službám sa opäť odohrala veľká hrôza. Prídeme o jednu z hlavných postáv? Fanúšikovia pod článkom na Facebooku Markízy dúfajú, že to Alenka prežije, pretože by im na televíznych obrazovkách veľmi chýbala. 

V obľúbenom dobovom seriáli Dunaj, k vašim službám je to teraz plné nečakaných zvratov a katastrof. Iba prednedávnom prišiel rozkošný Ondrík o svoju maminu Malvínu. Keď večer išla po kúsok masla ku kamarátke, na ulici ju brutálnym spôsobom zavraždil vrah, ktorého tvár sme ešte nevideli.

Potom zase odpadla Irena, ktorá hneď musela podstúpiť operáciu slepého čreva. Našťastie to ale dopadlo dobre a ona opäť, v plnej sile, šéfuje obchodnému domu Dunaj. Vo včerajšej odvysielanej epizóde sa však odohrala ďalšia veľká tragédia.

Hrôza v seriáli Dunaj, k vašim službám

Dávid s Koptíkom pripevnili bombu na nákladný vlak, ktorý mieril do Nemecka. Nešťastnou zhodou náhod, vo vlaku na druhej koľaji sedela Alenka so sirotou Alžbetkou, ktorej chcela pomôcť odísť do rodiny, ktorá si ju adoptovala. Vedľajší nákladný vlak však vybuchol pár sekúnd potom, čo sa pohol. Prežila to Alenka? Fanúšikovia na Facebooku dúfajú, že áno, lebo inak by im v deji veľmi chýbala.

„Alenka je tak láskavý človek … Dúfam, že prežije … Chýbala by mi,“ píše sa v jednom komentári. „Uvidíme vo štvrtok! Ak ju potrebovali zmeniť, tak zomrie ako hrdinka,“ myslí si diváčka. „Dúfam, že to prežila Alenka s tým dievčatkom. A tiež dúfam, že bude s Michalom, hodia sa k sebe,“ pridala sa ďalšia.

„Dúfam, že áno. Bola by škoda, keby skončila,“ píše fanúšička. „Jasné, že prežijú. Síce už zomrelo plno postáv, ale Alenka to nemôže byť, to by bola katastrofa,“ pridala sa ďalšia. „Musí prežiť, patrí tam. A Irena by sa zbláznila, kto by jej pomohol s novou kolekciou?“ dodala ešte jedna.

Zdroj: Markíza, Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News