Pár sa bozkáva, užíva si život

Je to tak krásny a zároveň trochu desivý pocit. Keď sa človek zamiluje, jeho mozog akoby vymazal všetko, čo bolo pred daným vzťahom. Už si nevieme predstaviť, že by sme boli bez partnera. A vôbec si nepamätáme, ako náš život pred ním vôbec vyzeral. Musel byť nudný a smutný, no nie? Pretože až s láskou je všetko ideálne.

Myslím, že toto je aj môj prípad. Jasné, nebola som kôpka nešťastia predtým, ako som ťa spoznala. Žila som úplne normále. Mala som dobré aj zlé obdobia, radosti aj starosti. Ale od kedy si tu ty, všetko nabralo úplne iný rozmer. Dalo by sa povedať, že až teraz má skutočnú šťavu.

Život pred láskou ako prázdne listy

Zdá sa to, ako keby sa listy v mojej knihe života začali písať až v momente, kedy si sa stal jednou z postáv môjho príbehu. Zrazu sú v nej aj farebné obrázky. Lásku, ktorú dávam, dostávam naspäť. Mám dvojnásobne viac dôvodov na úsmev. Viac zážitkov, viac príbehov. Pri tebe som úplne iným človekom, akým som bola kedysi. Vlastne, desí ma predstava, že by som sa k tomu obrazu ešte niekedy vrátila.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Trochu sa bojím hovoriť o tom, že si moja spriaznená polovička. Predsa len, nie som tínedžerka a viem, ako to so vzťahmi chodí. No viem aj to, že život po tvojom boku, je mojou najlepšou kapitolou. Nikdy nebudem ľutovať, že sme dali láske šancu, pretože toto je obdobie, ktoré si užívam najviac. Cítim sa tak spokojná, naplnená a pritom slobodná. Pretože ty mi dávaš všetko, čo skutočne potrebujem.

Ktovie, čím som ťa vtedy zaujala. Zdá sa mi, že to najlepšie sa zo mňa dostalo von až vďaka tebe. Niečím som si však istá. Už nikdy nebudem tou ženou, akou som kedysi bola. Ty si ma otvoril, ty si mi pomohol nájsť vo mne tú iskru. Pomohol si mi definovať sa a navždy na mne zanecháš stopu. Nech to už dopadne akokoľvek.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating