Odvážne. Sporné. Energetické. A tak trochu bláznivé.

Také sú tieto štyri  znamenia, ktoré ťa zaručene dostanú v každej situácii do problémov. Nemôžeš si pomôcť, ale musíš ich milovať. Zakaždým ťa prekvapia, sú veľmi inteligentné, hravé a vášnivé. Po ich boku sa naozaj nikdy nebudeš nudiť, pretože nikdy nebudeš vedieť, čo ťa čaká.

Rak

Žena v znamení Rak je veľmi nápaditá. Premýšľa o všetkom, čo jej napadne. Každý výlet si dopredu naplánuje a požiada ťa, aby si išla s ňou. Je veľmi náladová a tvrdohlavá. To jej však neuberá na kráse, vášni a šarme. Spôsob, akým dokáže zaujať mužov, by chceli ovládať všetky ženy. No dávaj si však pozor, pretože priateľstvo s ňou je veľmi rizikové – hrozí ti zvýšený adrenalín na každom kroku.

Lev

Žena, ktorá sa narodila v tomto znamení hovorí všetko, čo má na jazyku. Rozhodne si nedáva servítku pred ústa. Dostane ťa do problémov veľmi rýchlo, pretože je lenivá a nikdy sa jej nechce pracovať na skupinových alebo spoločných projektoch. A ak si si myslela, že ju zmeníš, veľmi sa mýliš. Buď pri Levovi opatrná.

zdroj: unsplash.com

Škorpión

Priateľstvo s týmto znamením môže byť veľmi vyčerpávajúce. Jeden deň môžete byť najlepší priatelia, no na druhý deň si na teba nemusí ani spomenúť. Táto žena je kráľovnou v udržiavaní tajomstiev, no daj si pozor – ak jej povieš príliš veľa, môže ťa veľmi ľahko dostať do problémov. Ak ku nej budeš úprimná, nikdy o ňu neprídeš.

Strelec

Prosím ťa, so ženou v znamení Strelec sa nezahrávaj. Je veľmi energetická, optimistická ale dá ti zabrať udržať s ňou krok. Dostane ťa do takého štádia, že budeš prekračovať svoju komfortnú zónu každý deň. Prinúti ťa robiť veci, ktoré sú trápne alebo ich budeš ľutovať do konca života. Problémy sú totiž jej druhé meno. Je ako malé dieťa, ktoré chce všetko zažiť a vyskúšať.

 

Zdroj: ideaspots.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.