Muž stojí za ženou a opiera sa o ňu

Nájsť toho pravého stojí veľa námahy. Hlavne v dnešnej dobe, kedy chlapi nechcú niesť zodpovednosť za svoje činy, nechcú sa viazať a radšej budú ženy striedať, než mať iba jednu. No tieto znaky prezradia, že je to tvoj osudový muž. Po jeho boku ťa čaká len to najkrajšie.

Pokiaľ toho svojho nájdeš v nasledovných riadkoch, si šťastná žena. Ide totiž o jasný dôkaz toho, že si stretla svoju spriaznenú dušu. Nenechaj ho zo svojho života odísť a staraj sa aj ty o váš vzťah.

Dáva si pozor na to, aby ťa nezraňoval svojimi slovami

Osudový muž je dospelý a hľadá skutočný vzťah. Chápe, že slová môžu niekedy ublížiť viac, než fyzický dotyk. Volí ich pri tebe opatrne, pretože nechce, aby si sa pri ňom cítila smutne a dotknuto. Neponižuje ťa, nič ti nevyčíta a pri hádke nekričí, iba vysvetľuje a snaží sa, aby ste našli kompromis.

Skutočný domov je láska
zdroj: Unsplash/Igor Érico

Plánuje všetky rande a organizuje výlety

Vie, že si na tieto veci potrpíš, a tak sa snaží. Na vzťahu musia pracovať obaja, nie iba jeden partner. Nenecháva všetky veci na tebe, organizuje výlety, prijíma zodpovednosť, ak sa niečo pokazí a snaží sa mať vždy všetko dopredu premyslené.

Keď ti povie, že si krásna, myslí to vážne

Komplimenty a pekné slová ti nehovorí len preto, lebo by ťa chcel dostať do postele. Myslí ich vážne a pri pohľade na teba sa tak aj cíti. Keď je medzi vami osudová láska, tak sa slová „si krásna“ nezameriavajú len na postavu, no aj na vlastnosti a osobu ako celok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating