Muž chce vzbudiť žiarlivosť

Nemusí s tebou ani chodiť na to, aby v tebe chcel vzbudiť žiarlivosť. Chlapi sa niekedy správajú nevyspytateľne, no ešte že sa ich dá pomerne ľahko prekuknúť. Ak bojuje o tvoju pozornosť, je dosť možné, že bude robiť jednu z nasledovných 7 vecí.

Tieto veci zväčša robí single chlap, ktorý ťa chce zaujať a myslí si, že žiarlivosť je tou správnou cestou. Nenechaj sa obalamutiť a nenaleť mu na takúto hru. No pokojne sa môže stať, že sa o to bude snažiť aj tvoj partner vo vzťahu, ktorý začína mať pocit, že upadáte do stereotypu a hľadá spôsoby, ako to napraviť.

Vzbudiť žiarlivosť v tebe môže napríklad týmito 7 spôsobmi. 

Sociálne siete s inými ľuďmi

Bude lajkovať a komentovať príspevky iných ľudí, predovšetkým žien. Taktiež môže častejšie pridávať spoločné fotky s kolegami alebo kamarátmi, aby si videla, že trávi čas aj s inými, nie len s tebou.

Kamaráti sa s bývalými

Stále udržiava vzťah so svojimi bývalými a myslí si, že ich budeš brať ako hrozbu a potenciálne riziko. Možno ich dokonca berie ako zadné vrátka, ak by mu to s tebou nevyšlo. Daj si pozor na to, aby tie ženy neboli zákerné.

ľudia majú osudový vzťah
zdroj: Pexels/Ron Lach

Častejšie chodí von s kamošmi

Viac poobedí alebo večerov trávi so svojimi kamarátmi a teba von nevolá. Dokonca ani v prípade, ak máte spoločných priateľov a bežne ste zvykli niečo podniknúť. Chce v tebe vyvolať pocity, že do partie nepatríš, čo je z jeho strany veľmi úbohé a môže ti tak nepekne ublížiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating