Pár sa na seba smeje

Byť dokonalou ženou chceš určite aj ty. Každá z nás túži po pozornosti od chlapa. Niektoré z nás jej dokonca potrebujú ešte viac. Nestačí im pozornosť iba jedného muža. Chcú dostať viacerých. Nejde však o to, že by sme ich naschvál chceli vodiť za nos. Nie je to ani žiaden druh podvádzania. Iba túžiš po tej pozornosti.

Len si spomeň, keď ti nepísal žiaden chalan, išla si sa z toho zblázniť. Keď si ale nestíhala odpisovať, práve to ťa napĺňalo akýmsi divným šťastím. Ak však nájdeš toho pravého, nebudeš mať potrebu si písať s nikým iným. Keď si ale sama a túžiš mať pozornosť od chlapov, čítaj ďalej, pretože ti prezradíme, ako ťa bude chcieť každý jeden.

Pár chce pozornosť
zdroj: Pexels/Alina Kurson

Charizma

Je to vrodená vlastnosť, no dá sa aj naučiť. Musí z teba vyžarovať určitý druh príťažlivosti. Niekto to má v sebe a niekto to zase nevie. Bez potrebnej dávky s*xepílu pozornosť ale nezískaš. A ako sa to buduje?

Potrebuješ sebadôveru, o ktorej sme ti už písali viackrát. V našich článkoch zistíš, ako ju získaš. Zíde sa ti aj zvodný pohľad a návod na flirtovanie. Stačí si to iba preštudovať a budeš mať pozornosť, po ktorej tak túžiš.

Pár s prskavkami
zdroj: Pexels/Howdy Hada

Správny profil

A ak budeš mať ten správny profil na sociálnych sieťach, aj tak si získaš poriadnu dávku pozornosti. Už viackrát sme ti aj my radili, ako si vytvoriť dokonalý účet na Instagrame. Pár vecí z neho musíš vymazať, ak chceš teda chlapov zaujať. Prvý dojem je predsa ten najdôležitejší.

Treba tam pridávať tie správne fotky, kde vynikáš z radu iných dievčat. Tvoj profil zaujme, ak naň budeš zverejňovať aj svoje záľuby. Pozornosť si prilákaš aj tým, že zvolíš tie správne heštegy.

Pár pri lesoch
zdroj: Pexels/Pavel Danilyuk

Ale zákon schválnosti funguje v tomto aj tak najlepšie. Pretože keď si niekoho nájdeš, až potom budeš mať pozornosť, po ktorej si túžila predtým, ako si sa dala s tvojím milovaným dokopy. Je ale na tebe, či to budeš potrebovať, pretože ak je ten pravý, bude ti stačiť iba on.

Aj tvoja pozornosť zvádza

A keď dávaš niekomu pozornosť, taktiež ho určitým spôsobom zvádzaš. To znamená, že keď napíšeš chalanom z tvojej minulosti a rozumeli ste si, určite si budete písať aj teraz. Treba ale podotknúť, že keď sa rozhodneš pre takýto krok, pôjde iba o zábavu, pretože takto sa nikam ďalej nepohneš.

Pár v posteli
zdroj: Pexels/Pavel Danilyuk

Keď sa na niekoho zadívaš v klube či v bare a flirtuješ s ním, bude flirtovať aj on s tebou. Ak z teba teda bude vyžarovať charizma, o ktorej sme ti už písali, nemusíš sa mu ani páčiť a pozornosť budeš mať tak či tak.

Vzhľad

V tomto prípade je veľmi dôležitý aj vzhľad. Nemyslíme to ale tak, že musíš byť modelkou s úžasnými krivkami. Stačí byť vždy upravená, usmievavá a mať dávku sebadôvery, bez ktorej sa nikam nepohneš.

Pár beží cez lúku
zdroj: Pexels/Maksim Goncharenok

Netreba to však preháňať s make-upom, stačí ti prirodzený. Aj nepatrným výstrihom získaš viac. Nehraj sa na niekoho, kto nie si len preto, aby si sa niekomu zapáčila a získala potrebnú pozornosť. Ak na to nebudeš tlačiť, budeš jej mať na rozdávanie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating