Stratiť partnera

Ako všetko na svete, každý vzťah si vyžaduje úsilie a lásku. Ak sa oň človek nestará, jednoducho nevydrží. Existujú však určité vecí, ktoré by si vo vzťahu nikdy nemala robiť, pretože kvôli nim môžeš stratiť partnera veľmi rýchlo. 

Toto je 5 vecí, ktoré by si za žiadnych okolností nemala robiť, inak sa môže stať, že o svoju spriaznenú dušu prídeš.

Nekritizuj ho

Predstav si, že by ti tvoj frajer pravidelne niečo vyčítal a správal sa k tebe zle. Nikomu sa nepáči, ak ho niekto neprávom súdi alebo kritizuje. Namiesto toho ho pochváľ a častejšie ho skús oceniť a povedať mu aj niečo pekné ako napríklad, že si rada, že ho máš a podobne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nezabúdaj na jeho potreby

Muži milujú s*x a považujú to za veľkú potrebu. Ak s ním nespávaš alebo ti je milovanie jednoducho nepríjemné, môže sa stať, že oňho prídeš a začne to hľadať inde. Tak, ako on myslí na tvoje potreby, mala by si aj ty myslieť na tie jeho.

Nebuď bordelárka

Každá z nás berie upratovanie inak, avšak ak si ty tá, ktorá robí v dome neporiadok a ani si to po sebe neuprace, zrejme ťa nepotešíme. Niektorí muži to neznášajú, takže ak si veľká bordelárka, môžeš oňho prísť.

Zakazuješ mu chodiť von

Aj napriek tomu, že si vo vzťahu, patríš medzi slobodných ľudí. Nikto nemôže tomu druhému zakazovať chodiť von s kamarátmi alebo mu diktovať, čo môže a čo nemôže. Ak mu zakazuješ chodiť napríklad na pivo alebo len tak niekde von, o chvíľu ťa určite vymení. Samozrejme, je rozdiel, ak chodí každý deň do krčmy a to, ak si chce ísť niekde sadnúť raz za mesiac.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Neklam mu

Klamstvá patria medzi najhoršie prehrešky vo vzťahu, ktoré sa síce môžu odpustiť, no dotyčný na to nezabudne. Ak partnerovi klameš alebo pred ním niečo skrývaš, nerob to. Pamätaj, pravda vždy vyjde najavo, aj keď možno neskôr. V našom článku TU sa dočítaš o 3 klamstvách, ktoré nemajú vo vzťahu čo hľadať.

Vzťah je krehký a veľké chyby sú neodpustiteľné. Pamätaj, to, čo nechceš, aby robili tebe, nerob ani ty ostatným, pretože sa to nevypláca. Ak nechceš stratiť partnera, musíš si ho vážiť, pretože nikto nie je samozrejmosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating