Naše životy žijeme rôznymi spôsobmi, skúsenosti zo života pribúdajú tvrdými ranami a stretávame nových a nových ľudí.

Stále mám spomienky na muža, ktorý mi zlomil srdce ako prvý. Napriek tomu, že osoby na mojich fotkách už nie sú spolu, pocity zostanú stále rovnaké. Stále to budem ja, milujúca celý svet a stále to bude on, úprimný celý čas.

Avšak niekedy si mys­lím, že už ni­kdy ne­do­ká­žem mi­lo­vať člo­veka úp­rimne. Nie­kedy príde chvíľa, kedy si po­viem, že moje srdce bolo zlo­mené tak veľa krát, že sa ni­kdy ne­scelí.

Napriek tomu, že mi zlomil srdce a občas sa cítim, že ho nemám, väčšina času tam je. Viem to. 

zdroj: unsplash.com

Som vďačná za to, že mohol byť v mojom živote a ukázať mi, čo je to skutočne žiť. Som vďačná za to, že bol pri mne úprimný celý čas a že mi hovoril pravdu priamo do očí. Som vďačná za to, že mi neklamal.

Keď mi zlomil srdce, bolelo to. Tak veľmi, že som sa budila uprostred noci a nevedela som zaspať až do skorého rána. Myšlienky mi utekali a nevedela som ich skrotiť. No uvedomila som si, že nie som sama. Akokoľvek som si to myslela, nebola to pravda. 

Mala som okolo seba veľa ľudí, ktorí stáli pri mne. Ktorí ma podporovali vo všetkom, čo som robila a milovala. Mala som okolo seba rodinu, ktorá by mi nikdy nezlomila srdce. Mala som okolo seba priateľov, ktorí sa ma snažili rozveseliť, keď mi bolo do plaču.

zdroj: unsplash.com

Život mi priniesol rôzne ťažké veci, ktoré som však nakoniec zvládla. Pretože tu stále budú ľudia, ktorým môžem uprostred noci, kedy sa zobudím, zavolať.

Uvedomila som si, že dokážem milovať. Napriek tomu, čo všetko som zažila a akú veľkú bolesť som cítila.

Drahá, zlomené srdce bolí, no keď máš ísť za kým a keď ti je niekto oporou, vyliečiš sa. 

Dá sa znovu milovať, ver mi. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.