Instagram/tvjoj/nora_kabrhelova

Ak si si doteraz myslela, že ťa v kulinárskej šou Bez servítky nemôže už nič prekvapiť, si na omyle. Denná šou láme rekordy v sledovanosti najmä vďaka výrazným osobnostiam, ktoré na seba vedia strhnúť pozornosť. A čím viac kritiky, tým lepšie čísla. Po nedávnych „hviezdach“ sa však podľa Mediaboom na obrazovkách televízie JOJ, skutočné eso ešte len objaví. 

Doteraz ľudia predychávajú správanie sa či výzor istých účinkujúcich, ktorí zrejme väčšine divákov nie sú „po chuti“ a vo veľkom na nich reagujú na sociálnych sieťach. Minulý týždeň bol hviezdou programu Adam Nemeček alias Slaytiiina, ktorý svojím (ne)varením šokoval divákov, no nie viac, než svojím výrazným make-upom či outfitmi.

Ku koncu týždňa mu však v nie veľmi dobrom svetle ukradla pozornosť Mirka Fabušová, na ktorú sa spustila snáď najväčšia kritika v dejinách tejto relácie. Diváci ju dokonca podozrievali aj z toho, že mala posledné dni vypité.

Adam nárast svojich fanúšikov využil a do svojho hudobného repertoáru pridal aj cover na hit od Mariky Gombitovej. Skúsenosti s tvorbou pesničiek už má pár rokov, v minulosti dokonca naspieval aj song v spolupráci s Norou Kabrheľovou (Mojsejovou), ktorý má na YouTube viac než pol milióna prehratí. A práve Nora má byť ďalším menom, ktoré bude variť pre svojich hostí na obrazovkách Jojky.

Nora Mojsejová podľa zákulisných informácií absolvovala nakrúcanie dennej kuchárskej reality šou Bez servítky, ktorá patrí medzi nečakané televízne hity tejto jari. V relácii by sa mohla objaviť v najbližších týždňoch,“ informuje Mediaboom. Pre kamerami televízie sa tak objaví po 10 rokoch.

V minulosti patrili relácie, v ktorých účinkovala k najsledovanejším a diely s ňou trhali rekordy v sledovanosti. Ani po rokoch sa však na ňu nezabudlo, len na Instagrame ju sleduje viac ako 91-tisíc sledovateľov. Svojská dôchodkyňa tak môže byť pre divákov veľkým lákadlom.

Minulý týždeň o pozornosť bojovali Adam alias Slaytiiina a Mirka Fabušová

Zdroj: mediaboom.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News