Dávid Key

Spevák David Key je verejnosti známy najmä pre jeho škandály. Je o ňom známe, že kam príde, tam urobí poriadnu šou. To sa opäť potvrdilo aj v tohtotýždňovej relácii Bez servítky, kde sa hneď v prvý deň odprezentoval veľkolepým príchodom. Zatiaľ čo jeho súperi zo začiatku netušili, o koho ide, on im to rýchlo objasní. 

David Key už v populárnej kuchárskej šou účinkoval aj v minulosti. Na obrazovky televízie JOJ sa však vrátil aj po konfliktoch, ktoré si tam narobil s Norou Kabrheľovou.

Divákov okrem samotného spevákovho príchodu limuzínou prekvapil i Davidov zmenený vzhľad, na ktorom vidno viaceré estetické vylepšenia. Svojej povesti však nezostal nič dlžný a teraz je už jasné, že sa z predlošlých skúseností  vôbec nepoučil.

Je viac než jasné, že Key túži po pozornosti a v tom, ako zaujať, má jednoducho prax. V televízií je otvorený a nemá problém vyjadriť svoj názor, či poriadne niekomu naložiť a vyostriť každý konflikt.

Na jeho správaní sa však tento raz podpísali aj zdravotné problémy, ktorými si prešiel za obdobie, kedy nebol na očiach. David totiž v súkromí bojoval so svojimi démonmi, ktorí ho neraz dohnali na úplné dno.

Aj keď sa to vylepšenou tvárou a úsmevom na tvári snaží medzi svojimi konkurentami skrývať, hudobník exkluzívne pre Odzadu priznáva, že počas nakrúcania Bez servítky dostal panický záchvat.

Kolaps v priamom prenose?

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News