Kuchynské spotrebiče pre ženy

Teplovzdušná fritéza

Jeden z najlepších výmyslom, ktoré tvoja kuchyňa potrebuje. Môžeš si v nej pripraviť hranolky, fašírky, pečené mäso a dokonca aj koláče. Výhodou je, že na prípravu nespotrebuješ žiadny olej (alebo len úplné minimum). Ide teda o zdravšie varenie, ktoré si môžeš dopriať aj v prípade, že sa snažíš chudnúť. Predstav si hranolky, ktoré neplávali v litri oleja. To znie super, že?

Kontaktný gril

Ak by si nemala maličký gril ako jednu z platní do sendvičovača, môžeš si zadovážiť aj kontaktný gril. Dostupný je v rôznych veľkostiach a vďaka nemu si môžeš užiť grilovačku aj počas zimných mesiacov. Tiež si tak môžeš pripraviť jedlo s minimom tukov.

Dvojica varí doma v kuchyni
zdroj: Unsplash/Becca Tapert

Parný hrniec

Na zdravé varenie je ideálny aj parný hrniec. Naraz si môžeš pripraviť zeleninu, mäso alebo ryby. A ak máš aj nádobku na ryžu, tak rovno aj tú. Za necelú polhodinku budeš mať obed na stole a nemusíš stáť pri sporáku.

Automatický kávovar

Na dobrú kávu nemôžeme zabudnúť. Samozrejme, že raz za čas nám stačí aj „neska“, no automatický kávovar má svoje čaro. Hlavne v tom prípade, ak dokáže urobiť aj latté iba stlačením jedného tlačidla. Nemusíš si sama napeňovať mlieko a to sa naozaj oplatí, budeš sa cítiť ako v kaviarni.

Samozrejme, že sú tu aj iné kuchynské spotrebiče ako ryžovar, tlakový hrniec alebo iné vychytávky, no tie by si nevyužívala až tak pravidelne. Tieto môžeš aj niekoľkokrát do týždňa. 

Viac z kategórieLife