Romantické skladby milujeme asi všetky. Zvykneš sa ale počas ich počúvania zamýšľať aj nad tým, čo počúvaš? V textoch sa totiž často ukrývajú múdrosti plné lásky, ktoré ťa určite pohladia na duši.

Vybrali sme si dnes pre teba niekoľko citátov zo známych pesničiek, ktoré sa ti určite zapáčia. A nabudúce budeš mať z počúvania úplne nový zážitok.

„Všetky časti mňa milujú všetky časti teba. Milujem tvoje krivky a hrany, všetky tvoje perfektné nedokonalosti.“ – John Legend (All of Me)

Nemôžem si pomôcť a hľadím, pretože niekde v tvojich očiam vidím pravdu.“ – Justin Timberlake (Mirrors)

Pretože, zlatko, tvoja duša nikdy nezostarne, je nestarnúca.“ – Ed Sheeran (Thinking out Loud)

A keď potrebuješ nájsť správny smer, budem tu a budem trpezlivo čakať na to, čo nájdeš.“ – Jason Mraz (I Won´t Give Up)

Našiel som ženu, silnejšiu než ktokoľvek, koho poznám. Zdieľa moje sny a ja dúfam, že s ňou raz budem zdieľať domov.“ – Ed Sheeran (Perfect)

„Keď si odišiel, stratila som časť zo seba. Stále je ťažké tomu uveriť. Zlatko, poď naspäť prosím, pretože patríme k sebe.“ – Mariah Carey (We Belong Together)

Len jedným bozkom by som ukončil toto trápenie, kvôli ktorému plačeš.“ – Enrique Iglesias (Duele El Corazón)

A keď sa usmeješ, celý svet sa zastaví a chvíľu len hľadí. Pretože, dievča, si úžasná. Presne taká, aká si.“ – Bruno Mars (Just the Way You Are)

Zlatko, si to ty. Ty si jediný, koho milujem, jediný, koho potrebujem, jediný, ktorého vidím.“ – Beyoncé  (Love on Top)

Ale nikdy nebudeš sama, budem s tebou od súmraku do úsvitu. Budem s tebou od súmraku do úsvitu, baby, som tu.“ – Zayn Malik (Dusk Till Down)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.