Si romantička? Miluješ romantické filmy? Poznáš ich od slova do slova? Ak si na tieto otázky odpovedala kladne, tento kvíz by si mala zvládnuť ľavou zadnou.

Romantické filmy sú neodmysliteľnou súčasťou ženských životov. S hlavnými hrdinami spoločne prežívame všetky radosti aj utrpenia, chceme sa s nimi smiať či plakať. Tie najznámejšie filmy si určite nevidela len raz, pretože aj keď si to pustíš už desiatykrát, vždy ťa to bude baviť a vypadne ti pár slzičiek.

Pripravili sme si preto jednoduchý kvíz, v ktorom nájdeš známe citáty z romantických filmov. Nezabudni sa s výsledkom pochváliť u nás v komentári a jeden z filmov si určite dnes aj pusti. Ktorý to bude?

zdroj: Photo by Scott Broome on Unsplash

„Ak ťa nepožiadam, aby si bola mojou, budem to ľutovať po zvyšok svojho života. Lebo v srdci viem, že si pre mňa tá jediná.“

Správne! Nesprávne!

„Nedovoľ, aby ti niekto dal pocítiť, že si nezaslúžiš to, čo chceš.“

Správne! Nesprávne!

„Niekedy sa veci, ktoré si najviac želáš, nestanú, a čo nečakáš, sa stane. Neviem, niekedy stretneš tisíc ľudí a nijak sa ťa nedotknú. Až príde jeden človek a tvoj život sa navždy zmení.”

Správne! Nesprávne!

"Mne sa zdá, že láska je všade okolo nás. Často nie je nijak zvlášť zrejmá alebo významná, ale vždy je tu s nami. Otcovia a synovia, matky a dcéry, manželia a manželky, milenci a milenky, starí priatelia. Keď sa rozhliadnete okolo, zistíte, že láska je v skutočnosti všade okolo nás.“

Správne! Nesprávne!

„Láska musí byť vášeň, posadnutosť, niečo, bez čoho sa nedá žiť. Stratiť hlavu, zamilovať sa do niekoho, zošalieť a to isté spraviť jemu. A ako ho nájsť? Len počúvni, čo ti hovorí srdce."

Správne! Nesprávne!

“Vieš, čo si vravím. Keby som bol ktokoľvek iný, nečakal by som ani 24 hodín. Hneď by som ti zavolal, či by si nešla na kávu alebo povedzme na večeru či do kina – až po zvyšok našich životov.”

Správne! Nesprávne!

“Možno nie som chytrý ako ostatní, ale viem čo je láska.”

Správne! Nesprávne!

"Pre mňa naša láska nikdy nezostarne, nevybledne ani nezomrie."

Správne! Nesprávne!

"Láska a starosť o druhých sú stavebné tehly vzťahu, ale nedržia bez malty a tou maltou je čas strávený spolu a bez hrozby odlúčenia, ktorá visí nad vami."

Správne! Nesprávne!

„Ty si odpoveď na všetky moje modlitby. Si piesňou, snom, pošepkaním. A neviem, ako som mohol tak dlho žiť bez teba. Milujem ťa, Allie, viac ako si kedy dokážeš predstaviť. Vždy som ťa miloval a vždy budem.”

Správne! Nesprávne!

V ktorých romantických filmoch zazneli tieto citáty?
To snáď nemyslíš vážne?
Dievča, vyhraď si niekoľko večerov a všetky filmy si jeden za druhým pusti. Ide o filmy, ktoré musí vidieť každá romantická duša a nie len raz. Nabudúce si kvíz zopakuj a veríme, že dopadneš oveľa lepšie!
Mohlo to byť aj lepšie...
No nie si ešte stratený prípad. Tie filmy, ktoré si nevidela, si určite pozri, pretože by ich každá správna romantička mala počas svojho života vidieť.
Gratulujeme, si romantička srdcom aj dušou!
Iný výsledok sme od našich čitateliek ani nečakali. Môžeš si poblahoželať, tvoja romantická duša zase raz zvíťazila.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.