Celebrity, ktoré spolu randili
Instagram/jb_kidrauhl_2011/bradpitt.my.loveee

Bradovi totiž hlavu pomotala Angelina Jolie. Aj tak ale išlo o ikonický pár, ktorý išiel vzorom celému svetu. Boli najkrajšími manželmi vo svetovom šoubiznise. Majú spolu niekoľko detí a súdny spor o ich starostlivosť sa medzi bývalými manželmi odohrával ešte pred niekoľkými týždňami. Hollywoodsky krásavec dokonca v jednom z rozhovorov priznal, že ho to zlomilo, o čom sme ti písali v poslednom článku o ňom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ☁️ (@clouream7)

Prednedávnom sa dokonca rozprúdila debata o tom, že Brad po rozchode začal opäť randiť. Najprv to malo byť s o 20 rokov mladšou susedou v milionárskej štvrti, kde teraz býva. Potom sme ale boli šťastím bez seba, keď sa šírili klebety, že sa dal znovu dokopy s Jenn Aniston. Ktovie teda, kde je pravda.

Zac Efron a Vanessa Hudgens

Ach, tie staré zlaté časy, keď v telke vysielali High School Musical. Určite to pre teba boli bezstarostné roky života. A Zac Efron a Vanessa Hudgens boli spolu jednoducho dokonalí. Nepochybne patrili medzi najkrajšie páry a prsty si im určite držala aj ty. Bohužiaľ, ani im to nevyšlo. Vanessa ale určite musí ľutovať, pretože zo Zaca už dávno nie je ten tínedžer, s krásnym hlasom. Na tele sa mu vyrysovali svaly a je z neho lámač ženských sŕdc.

Taylor Swift a Taylor Lautner

Nikto si nepamätá, ako sa speváčka Taylor Swift a fešný herec z Twilightu dali dokopy. Z fotiek či videí páru, ktoré sme mali možnosť vidieť, sršal neuveriteľný oheň.

Bolo vidno, že obaja sú spolu šťastní, no ich vzťah nebol iba o tom, ale aj o zábave, ktorú prežívali každý deň. Obaja sú totiž veselé kopy, ktoré vtipom nikdy nepovedia nie. Láska im však, bohužiaľ, nevydržala a po niekoľkých mesiacoch randenia si dali zbohom. Boli spolu ale veľmi rozkošní a množstvo ľudí im držalo palce. Medzi ich fanúšikov si možno patrila aj ty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CRSP (@crsp4)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife