Celebrity, ktoré spolu randili
Instagram/jb_kidrauhl_2011/bradpitt.my.loveee

Chceli sme, aby im to spolu vydržalo navždy. Boli spolu ideálom najkrajšieho vzťahu sveta. Vyžarovala z nich akási energia a bolo vidno, že medzi nimi preskočila iskra, akou sa môže pochváliť len málokto. Predstavíme ti najkrajšie páry svetového šoubiznisu, ktorým to spolu, žiaľ, nevydržalo až doteraz.

Už sme ti zhrnuli niekoľko celebritných párov, ktoré sú najkrajšie v celosvetovom šoubiznise. Tým to ale vydržalo dodnes. Teraz ťa, naopak, zahrnieme nostalgiou. Toto totiž boli tie najkrajšie páry svetového šoubiznisu, ktorým sme všetci držali palce, no žiaľ, nevyšlo im to.

Justin Bieber a Selena Gomez

Keď sme tento pár videli na verejnosti, ježili sa nám všetky chlpy na tele. Ako dvojica spolu vysielali takú neuveriteľnú energiu, že sme sa na nich nemohli vynadívať. Potom sa ale rozišli a Justin začal randiť s Hailey Baldwin. Zosobášili sa a patria medzi najkrajšie a najstabilnejšie páry svetového šoubiznisu. Keď ich však vidíme spolu, nie je to o takej veľkej iskre, akú spevák mal so svojou ex priateľkou a stále akosi dúfame, že sa k nej aj vráti.

Miley Cyrus a Liam Hamsworth

Iskra medzi nimi preskočila vo filme Posledná pieseň. Tú lásku sme z nich cítili už aj v okamihoch, keď ešte oficiálne ani netvorili pár. Kontroverzná speváčka to však s fešákom vzdala dva roky po svadbe, čo nás veľmi zarmútilo.

Brad Pitt a Jennifer Aniston a Angelina Jolie

Brad Pitt a Jennifer Aniston sa spolu objavili v sitkome Priatelia a už vtedy im to neuveriteľne svedčalo. Iskra medzi nimi prebehla priamo na pľaci, čo bolo priam viditeľné. Začali spolu randiť, potom sa dokonca zosobášili, no nevydržalo im to dlho.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife