Prečítaj si o tom, aké je rande s rôznymi znameniami z horoskopu. Niektoré ťa naozaj prekvapia. 

Baran

Snaží sa dosiahnuť maximum nielen vo svojej kariére, ale aj v osobnom živote. Má rada pozornosť a výzvy. Ak si s ňou na rande, musíš konať najlepšie ako vieš, aby si jej dokázal, ako veľmi ju chceš. Chce partnera, ktorý sa ničoho nebojí.

Býk

Je veľmi zodpovedná a neustále premýšľa o tom, kto by bol pre ňu dosť dobrý. Ak s ňou chceš zažiť dobré rande, flirtuj s ňou jemne a daj si záležať na začiatku. Je pre ňu dôležitý prvý dojem.

Blíženci

Táto žena je najviac nepredvídateľná zo všetkých. Musíš byť pripravený na všetko, mení nálady zo sekundy na sekundu. Rada hovorí. A veľmi VEĽA. Buď pripravený na veľa rozhovorov a smiechu.

Rak

Žena v tomto znamení je intuitívna a rada dáva na svoje pocity. Počúvaj ju. Je veľmi komplikované spoznať ju, ale ak budeš dobrým poslucháčom, dá ti všetko.

Lev

Je veľmi sebavedomá a očarujúca. Buď pripravený, že po celý čas budeš musieť zostať na jej strane. Nikdy jej nesmieš odporovať, pretože by si si ju poriadne pohneval.

Panna

K panne sa správaj veľmi opatrne. Môže sa stať, že sa príliš rýchlo uzatvorí do seba a potom ju nevytiahneš von už vôbec. Má rada, ak si necháte čas na spoznanie sa a budete postupovať pomaly.

Váhy

Váhy zvládajú ťažko svoje emócie. Žena v tomto znamení potrebuje priestor. Nechaj vychladnúť jej hlavu a počkaj dovtedy, kým sa ti po prvom rande neozve ona sama. Bude to stáť rozhodne za to.

Škorpión

Najzáhadnejšia žena z celého horoskopu. Ona bude tá, ktorou budeš posadnutý a budeš sa ju snažiť získať za každú cenu. Nie je to len jej vzhľad, ale aj intelekt, ktorý ťa očarí. Na rande ju skús potešiť milým darčekom. Uvidíš, že to funguje.

Strelec

Zábava a flirtovanie. Žena v tomto znamení je veľmi vtipná, zvedavá a má veľa energie. Ak ťa zoberie na prvé rande niekam na diskotéku, bude to chcieť veľa kofeínu. Po boku tejto ženy sa nikdy nebudeš nudiť a každé stretnutie s ňou bude dobrodružstvo.

Kozorožec

Táto žena je ambiciózna a vie, ako sa má o seba postarať. Na rande bude chvíľu meškať, ale oceníš jej vzhľad. Trochu sa ponamáhaš, aby si prelomil múr okolo jej srdca, ale keď sa ti celá ponúkne, budeš vedieť, že táto žena je poklad.

Vodnár

Táto žena popiera všetky zvyky a tradície. Vystupuje z davu a má svoj jedinečný štýl. Priprav sa na netradičné rande, na ktorom sa nebudeš nudiť. Je vzrušujúca a potrebuje sa neustále baviť.

Ryby

Je ťažké dostať sa do jadra mysle ženy, ktorá je narodená v tomto znamení. Rande s ňou bude okúzľujúce, možno nejaká galéria alebo výstava v múzeu. Zaiste to bude umenie, ktoré ťa uchváti (rovnako ako ona).

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.