Celebrity, ktoré si začali s fanúšikmi a vydržalo im to dodnes
Instagram/justinbieber, reesewitherspoon

Že sa také niečo môže stať len v rozprávke alebo romantickom filme? Ani náhodou! Vedela si o tom, že niektoré svetoznáme celebrity si podľa portálov Bright Side a Best Life Online začali so svojimi fanúšikmi a tieto vzťahy im vydržali až dodnes? 

Z toho dôvodu by si sa nemala nikdy ničoho obávať a ak po niečom túžiš, mala by si si ísť za tým. Čo ty vieš, možno aj teba čaká veľká láska s tvojou najobľúbenejšou hereckou alebo speváckou hviezdou. Ak to nevyskúšaš, nikdy to nezistíš.

Justin Bieber & Hailey Bieber

Vedela si o tom, že Hailey bola veľkou fanúšičkou tímu Jelena, teda fandila Justinovi počas randenia so Selenou Gomez? Po ich rozchode dvojicu zoznámil otec Hailey a od roku 2014 spolu oficiálne začali chodiť. Zobrali sa v roku 2018.

Reese Witherspoon & Jim Toth

Od roku 2011 je herečka Reese Witherspoon vydatá za Jima Totha, ktorý kedysi pracoval v agentúre, ktorá spolupracovala s herečkou. Spolu majú jedného syna Tennessee Jamesa. Dve deti má Reese z predchádzajúceho manželstva, ktoré skončilo v roku 2008.

Jessica Alba & Cash Warren

Cash Warren bol dlhé roky fanúšikom celebrity Jessicy Alba. Ako produkčný asistent sa s ňou spoznal počas natáčania filmu Fantastická štvorka. Vzali sa v roku 2008 a dnes majú spolu tri krásne deti.

Anne Hathaway & Adam Shulman

Adam Shulman dlhé roky obdivoval hereckú kariéru Anne Hathaway. Raz ich zoznámili priatelia a konečne mal šancu povedať jej to. V roku 2012 z toho vzniklo manželstvo a dnes spolu vychovávajú dvoch synov.

Julia Roberts & Danny Moder

Danny Moder obdivoval herecké nadanie Julie Roberts a sledoval ho doslova, pretože pracoval ako kameraman pri natáčaní filmu Mexičan. Dvojica si padla do oka a v roku 2002 sa vzali. Majú spolu tri deti.

Kim Kardashian West & Kanye West

Možno by si čakala, že Kim Kardashian bola fanúšičkou rapera Kanyeho Westa, no bolo to naopak. Kanye sledoval Kim ešte predtým, ako začali randiť. V roku 2014 sa vzali a majú 4 deti. Všetci však vieme, že táto idylka sa už skončila, pretože dvojica prechádza rozvodovým konaním. Zaslúžia si však byť v tomto zozname.

John Travolta & Kelly Preston

Na záver tu máme dokonalý pár, ktorý poznačila tragédia. Herečka Kelly Preston prehrala boj s rakovinou a umrela. Do Johna Travoltu sa zamilovala hneď, ako uvidela plagát filmu Pomáda. Dvojica bola zosobášená od roku 1991 a vychovávali spolu tri deti.

Zdroj: brightside.me, bestlifeonline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating