Ako odhaliť klamára

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Keď sa skončí vzťah, ktorý evidentne nedopadol dobre, máme tendenciu hovoriť o tom, že to pre nás nebol ten pravý človek. Samozrejme, že ten jeden sa neskôr vždy nájde, no to, že ním neboli aj naši bývalí, ešte neznamená, že v tom čase pre nás neboli naozaj praví. Náhody v láske neexistujú a každý jeden vzťah bol, je a bude, potrebný. Dokonca osudový.

Zrejme to poznáš aj ty. Stretneš niekoho, kto je pre teba výnimočnejší, než všetci ostatní. Prebehne iskra, nasleduje tvorenie vzťahu. Po pár týždňoch, mesiacoch, či dokonca rokoch, však idete od seba. Hovoríš si, že to nebolo ono. A potom sa zhodou náhod spoznáš s niekým iným. Bola to však naozaj iba náhoda?

Náhody v láske totiž neexistujú

Každý jeden vzťah, či už bývalý alebo budúci, je ti na tvojej ceste lásky predurčený. Každý jeden muž, ktorý ti vstúpi do života, ti má do neho niečo priniesť. A nie sú to iba veľké city a krásne chvíle. Občas je to aj o tom negatívnom, čo ťa nakoniec posunie vpred úplne najviac.

Ako veriť partnerovi
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Sú to všetky prekážky, problémy, ale aj riešenia, na ktoré si prišla. To, ako ti niečo v minulosti otvorilo oči do budúcnosti. A to, že tvoj ex nebol pre teba ten pravý, neznamená, že v tom čase pre teba nebol tým najlepším, čo ťa mohlo postretnúť. Bol to tvoj osud. Síce len na určitý čas, ale bol. Nie je náhoda, že ste sa spojili práve vy dvaja.

Náhody v láske neexistujú. Je to dokonalé načasovanie, kedy sa dvaja ľudia pozrú vzájomne do očí a nájdu tam to, čo vždy hľadali. Keď sa stretnú na mieste, kde by lásku nikdy nehľadali, no ona ich tam čakala. A náhodou nie je ani to, že je to niekedy len dočasné.

Využi našu limitovanú ponuku a aktivuj si PREMIUM na mesiac úplne zadarmo. Vďaka členstvu sa staneš expertka na vzťahy, pretože ti pravidelne prinášame názory špecialistov na rôzne témy, napríklad ako môže skončiť vzťah so ženáčom, ako sa rozísť s manipulátorom či ako odhaliť, že ťa partner podvádza. Viac o našom PREMIUM obsahu sa dozvieš TU.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating