Dvojica pije šampanské

V brušku cítiš jemné motýliky, ale aj stres. Možno dnes stretneš niekoho výnimočného alebo sa z toho vykľuje ďalšie otrasné rande. Nech už to bude akokoľvek, ty chceš dať zo seba 100 %. Byť očarujúca, aby si stála za jeho priazeň. Avšak, na prvom rande to nie je len o lichôtkach, ale občas aj o trapasoch.

Po čase z toho môžu byť vtipné historky, no v danej chvíli sa budeš chcieť prepadnúť pod zem. Na čo si teda dať pozor na prvom rande?

Nový outfit

Chceš vyzerať top, no na prvé rande by si si mala obliecť niečo osvedčené. Ak si vyberieš úplne nový outfit, či len topánky, môže sa stať, že sa budeš celý večer cítiť nepohodlne. Možno až po pár minútach zistíš, že ti niečo nesedí tak, ako by malo, no už ťa videl. A (pardon) keďže je to chlap, nedôjde mu, prečo si taká nervózna.

Aké menu zvolíš?

Keď už spomíname to oblečenie, asi by si sa cítila trápne, keby sa ti na ňom objavil obrovský fľak. Pozor teda na to, čo si objednáš, šťavnatý burger či špagety s rajčinovou omáčkou sú na červenom zozname, rovnako ako aj červené víno.

Kto pozýval, ten platí

Už od začiatku rande by ste si mali ujasniť, kto bude platiť účet, ak sa chystáte minúť nejaké peniaze napríklad na jedlo či vstupenky na akciu. Kto pozýva, ten platí, tak nech sa necítiš trápne, keď budeš niečo očakávať, či naopak, keď bude od teba pýtať polovicu do posledného centu.

Ohováračky bokom

Ak si na prvom rande s mužom, ktorého dobre nepoznáš, vyhni sa témam, pri ktorých budeš na nejakú tretiu osobu nadávať. Nikdy nevieš, či ju nepozná a ešte sa aj urazí.

Preklepni si ho

Na prvom rande daného človeka spoznávaš a chceš si o ňom vytvoriť vlastnú mienku. Avšak, vďaka sociálnym sieťam a klebetným kamoškám, si o ňom vieš niečo zistiť aj vopred. Pomôže ti to napríklad vtedy, ak by si mala chuť povedať nejaký nevhodný vtip či poznámku, ktoré by sa ho mohli citovo dotknúť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating