pinterest.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strávila si hodinu nad tým, čo si oblečieš na rande, vyskúšala si si štyri rôzne outfity, dvakrát si si učesala vlasy, pretože prvýkrát to nevyzeralo úplne fajn. Pozrela si si svoje sociálne siete, jeho fotky a témy, ktoré ho zaujímajú. Konečne si pripravená ísť von, na rande s pánom „vyvoleným“ a myslíš si, že všetko dobre dopadne. 

Znie to fajn, no nie? 

Máš všetko perfektne nachystané a máš pocit, že dnešný večer dopadne podľa tvojich predstáv. Ak chceš však naozaj urobiť prvý dojem úžasný, mala by si vedieť, čo si na večeri v reštaurácii objednať. Nebude asi veľmi rád, keď uvidí tvoje mastné ruky od hranoliek alebo ťa bude vidieť odgrgnúť si po pive. 

Prinášam ti 7 jedál, ktoré by si si nemala na prvom rande objednávať: 

Rebierka na grile

Keď sa takéto niečo podáva, pri jedení jedla je nemožné vyzerať ako dáma. Neskúšaj to, ušetríš si trapas.

Šaláty

Čože? Žiadne šaláty? Predstav si, ako budeš vyzerať, keď budeš mať v ústach celý list hlávkového šalátu (a tie chvíle, kým ho tam celý napcháš) a niečo sa ťa tvoj partner opýta. Nikto nechce vidieť tvoj chrup.

Čokoľvek s cesnakom a cibuľou

Myslím, že toto nemusím vysvetľovať. Áno, cesnak je zdravý, ale ak premýšľaš nad tým, že na konci rande ho pobozkáš, cesnaku a cibuli sa vyhni. A nie, potom nepomôže iba žuvačka.

Najdrahšiu vec v menu

Keď spolu chodíte veľmi dlho, tak vieš, aká je vaša finančná situácia, a je to v pohode. Ak však ideš na prvé rande, netušíš, či má ten chalan posledné eurá v peňaženke. Vyber si niečo cenovo prijateľnejšie.

Špagety s omáčkou

Špagety znejú fajn, ale tá omáčka môže skončiť na tvojom poctivo naplánovanom oblečení. Radšej sa im vyhni a zvoľ iný druh cestovín.

Veľké sendviče a hranolky

Aj keď znie sendvič dobre a neškodne, v polovici jeho jedenia máš jeho celý obsah na tanieri a usiluješ sa to všetko zachrániť. Toto tiež nie je dobrá voľba.

Čokoľvek s makom

K maku netreba komentár. Hádam nechceš, aby sa ti zrniečka maku dostali medzi zuby, odradilo by to tvojho partnera.

 

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating