Ak si si dala predsavzatie, že si nájdeš správneho muža, čítaj ďalej. Pripravili sme si pre teba zoradený zoznam tých najvernejších mužských znamení, s ktorými sa oplatí randiť v roku 2021.

Váhy

Kdekoľvek tento muž ide, berie so sebou aj svoje srdce. Je veľmi citlivý a keď s ním budeš vo vzťahu, bude ťa bezpodmienečne milovať. Ak chceš mať v roku 2021 rozprávkový vzťah, hľadaj si muža v znamení Váhy. Nikdy od teba neodíde a každý deň ťa bude ľúbiť.

Škorpión

Tento muž bude k tebe vždy úprimný, nikdy ti nebude klamať a ak ťa bude skutočne milovať, budeš pre neho jedinou. Keď s ním budeš vo vzťahu, môžeš si byť istá, že si jeho srdce vyhrala na celý život. Vie byť verný, ochotný za teba bojovať a nevzdať sa ťa.

Rak

Muž Rak si bude vždy pamätať, čo si mu povedala. Dávaj si pri ňom pozor na sľuby, pretože môžu byť rýchlo otočené proti tebe. Avšak, nie je zlý človek a keď sa do teba zamiluje, postará sa o teba. Vie ťa zabezpečiť a bude ťa ochraňovať.

Ryby

Tento muž je veľmi romantická a citlivá povaha. Keď ťa bude milovať, úplne sa do vášho vzťahu ponorí a celý sa ti rozdá. No musíš si ujasniť, či je pre teba ten pravý, pretože to bude po zvyšok života. Muž Ryby nerandí len tak zo srandy, ale za účelom svadby.

Strelec

Strelec je zameraný na kariéru. Ťažko ho dostaneš do vzťahu, pretože mu je lepšie, keď je sám. Láska s ním bude o čosi zložitejšia, no budeš si ju o to viac vážiť a starať sa o ňu. Niečo dobré vždy niečo stojí. Ak mu dáš dostatok priestoru, môže to dopadnúť skvelo.

Býk

Tento muž je vo vzťahu dominantný. Bude za teba bojovať, nech sa deje čokoľvek. Ak ho budeš milovať rovnako, ako miluje on teba, máte spolu šancu na vytvorenie pekného vzťahu. Budeš si však musieť zvyknúť na jeho tvrdú povahu.

Vodnár

Keď budeš vo vzťahu s Vodnárom, psychicky dospeješ. Veľa vecí si uvedomíš a aj keď vzťah možno nevyjde, veľa získaš. Ak sa však budete obaja snažiť, dopracujete sa k manželstvu. Nie je to s ním ľahké, no ak to má vydržať, bude to stáť za to.

Blíženci

Ak bude muž v tomto znamení pripravený na vzťah, vyhrala si to. No ak nie, vzťah s ním bude ťažký a plný hádok. Má v sebe „dve“ povahy, ktoré niekedy nebudeš chápať. Občas sa bude správať ako malé dieťa, no na druhý deň ťa prekvapí svojimi vyspelými názormi.

Lev

Lev nie je vhodný na vzťahy, no ak s ním už vo vzťahu budeš, dávaj mu pozornosť. Tento muž po nej túži a keď ju nebude mať, môže sa ľahko stať, že ti utečie. Do tohto vzťahu dáš veľa práce, no odmena bude sladká.

Kozorožec

Muž v znamení Kozorožca býva náročný, pretože je zvyknutý na samotu. Veľa premýšľa, rád diskutuje a vo vzťahu ťa bude nútiť, aby si aj ty veľa rozprávala. Komunikácia je pre neho základ a keď ju nebudete mať, vzťah vám nevydrží. Daj si na to pozor.

Panna

Tento muž sa snaží byť dokonalý. Ešte neprišiel na to, že to nie je možné. Častokrát sa rozhodne pre rozchod, pretože si myslí, že stráca čas s niekým, kto ho nevie oceniť. Do tohto muža sa nepúšťaj – iba ak si pripravená na každodennú prácu.

Baran

Baran si v roku 2021 vyžaduje veľa pozornosti a musíš byť pri ňom veľmi trpezlivá. Učí sa pomaly a vzťah je pre neho stále neznámy pojem. Niekedy hovorí slová bez rozmýšľania a potom ich ľutuje. Nie je vhodný na vzťah, pretože ho ešte nezažil, no ak to s ním vyskúšaš, nezraň ho, pretože si to bude pamätať navždy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.