Monika Bagárová

Od druhého a finálneho rozchodu známej českej speváčky a uzbecko-českého MMA bojovníka už ubehol nejaký ten čas. Monika Bagárová to spočiatku brala veľmi ťažko, čo je pochopiteľné a viackrát bola pristihnutá so slzami na krajíčku. Zdá sa, že za Muradovom už ale nesmúti, keďže už druhýkrát bola pristihnutá s novým chlapom. A pochválila sa s tým rovno na svojom Instagrame.

Odkaz pre Muradova

Iba pred niekoľkými dňami Monika Bagárová spolu s Tomim Popovičom naspievala pesničku, ktorá vyzerá, že je akýmsi odkazom pre Muradova. Aj samotný producent a spevák potvrdil, že ide o pieseň podľa skutočnej udalosti. Spieva sa tam o toxickej láske, hádkach a nevere, čo viacerých fanúšikov mladej speváčky šokovalo.

Monika sa tak objavila po boku známeho Slováka a kadečo sa už aj hovorilo. Dokonca ich spájali ľudia v komentároch. Na Instagrame pod jedným zo speváčkiných príspevkov môžeš vidieť komentáre typu: „Bol by z vás pekný pár.“

Monika Bagárová a Tomi Popovič
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Monika Bagárová pristihnutá s ďalším Slovákom

Známa Češka sa ale objavila po boku ďalšieho Slováka. Zdá sa, že zahraniční chlapi sú pre ňu príťažliví. A aj tentokrát to zverejnila na svojom Instagrame. Na fotke s Rumiou je aj s Mariánom Čekovským. Môžeš sa na ňu pozrieť po kliknutí SEM.

„Po dlhej dobe s Mariánom Čekovským. Ďakujem tebe a celej tvojej kapele za sprievod. Ďakujeme Považská Bystrica,“ napísala Monika Bagárová pod príspevok.

Bagárová a Čekovský
zdroj: Instagram/bagarovamonika, Instagram/cekovskym

Zatiaľ teda išlo iba o koncert na Slovensku. Nuž ale ktovie, speváčka sa v Mariánovej spoločnosti cítila viac než dobre, čo je viditeľné nielen na fotke, ale aj v stories, ktoré v ten deň pridala na svoj Instagram. To znamená, že časom z toho napokon niečo môže byť? Necháme sa prekvapiť.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News