instagram.com/tvjoj

Tá moderátorská stolička je akási začarovaná! Po moderátorke Adriane Kmotríkovej zasiahla zákerná choroba aj jej kolegyňu Anetu Pariškovú, ktorá po dlhých rokoch strávených v Markíze napokon prešla ku konkurenčnej TV JOJ. 

46-ročná obľúbená moderátorka sa so smutnou správou podelila so svojimi fanúšikmi prostredníctvom Instagramu začiatkom mája. „V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Všetkým dobrým a prajným ľuďom ďakujem za modlitby a podporu,“ napísala Aneta v príspevku.

Moderátorku zasiahla rakovina, konkrétne ide o Non-Hodgkinov lymfóm pri srdci a pľúcach. Keďže v posledných dňoch podstupuje chemoterapiu, tá si zobrala svoju daň v podobe vypadávania vlasov. Aneta si z toho ale ťažkú hlavu nerobila a ani v týchto ťažkých časoch ju neopustil humor. Do rúk sa zverila svojmu manželovi Mirovi, ktorý jej najskôr na hlave vyčaroval punkerský účes.

zdroj: instagram.com/aneta_pariskova_official

Ako sama priznala, vlasy jej začali vypadávať vo veľkých chumáčoch, preto jej neostávalo nič iné, len sa nechať vyholiť úplne dohola. Aj napriek všetkému sa stále usmieva a bojuje. Držíme palce!

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News