Giuliana a Minh z Farmy

Minh z Farmy má údajne dlh, ktorý odmieta zaplatiť a vymáhačom teraz posiela odkaz. Na jeho Instagrame to zaznamenala Markíza skôr, ako toto video zo stories zmizlo. 

Minh Nguyen Anh sa poriadne zviditeľnil v poslednej, štrnástej, sérii reality šou Farma, kde vraj neprišiel pracovať, ale presláviť sa. Temperamentný a vtipný nechtár sa chcel stať influencerom, čo sa mu aj podarilo. Aktuálne ho na Instagrame sleduje viac ako 22-tisíc fanúšikov.

Po finále sa Minh z Farmy preslávil ešte viac, keď sa dostalo na povrch, že randí so známym spevákom Davidom Keyom. Ich vzťah je ako na horskej dráhe, no zrejme im to tak vyhovuje, keďže sú spolu doteraz.

Minh z Farmy má na krku vymáhačov dlhov

Zdá sa, že taký, ako sa prezentoval na statku, je aj v skutočnom živote. Najnovšie sa na Instagrame posťažoval fanúšikom, že má na krku vymáhačov dlhov. Zaznamenala to Markíza.

Už dávnejšie dostal pokutu za cestu načierno. V MHD cestoval bez platného cestovného lístka, no čiastku nezaplatil. Teraz si dlh prevzala súkromná spoločnosť, ktorá od Minha vymáha peniaze aj s úrokmi. Exfarmár ale dlh nechce zaplatiť a vraj má dohodu, že zaplatiť môže, keď bude mať peniaze.

Minh tvrdí, že nebola jeho chyba, že nemal cestovný lístok. Okrem toho má údajne dlhy v sociálnej poisťovni aj spoločnosť, ktorá od neho vymáha peniaze, čo chápe ako paradox. Firme tak podľa Markízy poslal štipľavý odkaz a požiadal ich, aby mu nevolali ráno o ôsmej, keďže vtedy ešte spí.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News