Nová Farma

Zdá sa, že tento ročník bude naozaj zaujímavý! Len tento týždeň odštartovala na Markíze nová Farma, ktorá je už v poradí štrnásta. Kým v prvej odvysielanej časti sa diváci zoznámili so súťažiacimi, statkom aj rôznymi novinkami, v tej druhej to už poriadne vrelo. Nechýbal v nej alkohol, plač, úraz, ale aj poriadna drzosť.

Kritika sa na túto reality šou začala valiť skôr, než sa vôbec vysielala. Na svedomí to má Alica – umelá inteligencia, ktorá je tento rok jednou z noviniek. No po odvysielaní druhej časti je jasné, že diváci tejto relácie ešte budú mať čo kritizovať. Postarali sa o to farmári, ktorí si hneď na začiatku ukradli pozornosť pre seba.

Nová Farma a jej hviezdy

Aj keď je farmárčenie na statku o zvieratách, na jedno z nich majú súťažiaci už poriadne nervy. Ide o psíka, ktorého si so sebou vzala 49-ročná biologička Eva, ktorá ho nemohla nechať samého. Ten však na niektorých mužov reaguje agresívne, kvôli čomu si vysoko inteligentná žena už aj poplakala.

Iné emócie prežíval zase 20-ročný manikér Minh. Ten totiž vybehol na hospodára Martina po tom, čo ho upozornil na to, že nemá oblečený sluhovský „mundúr“. Rozčúlilo ho, že hospodár nechápe, že je mu teplo. Jeho reakciu si môžeš pozrieť na videu nižšie.

O šou sa však postarala aj 19-ročná študentka Giuliana, ktorá už teraz vypustila z úst hlášky, pri ktorých sa diváci zrejme chytali za hlavy. Okrem toho stihla prísť k úrazu, a to tak, že jej spadol kus dreva na hlavu, keď sa ho snažila sekerou rozpoliť. A aby toho nebolo málo, v podguráženom stave pobavila divákov Farmy X-tra, keď sa vyzliekla donaha a následne sa snažila obliecť si tepláky cez hlavu.

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News