Exfarmár Minh a David Key
Instagram/minh_minh02, Instagram/davidkeyofficial

Prešli si búrlivým rozchodom? Exfarmár Minh a David Key na Instagrame zverejnili zábery, v ktorých sa bijú. Ide však iba o video z tréningu, keďže ak ich sleduješ, možno si si všimla, že vo veľkom začali chodiť do fitka.

Majú vzťah ako na horskej dráhe. Exfarmár Minh a David Key si za krátke obdobie, čo sú spolu, už prešli všeličím. Prehovorili o strachu, keď ich sledoval stalker, potom to medzi nimi dokonca vyzeralo na rozchod, ktorý ale ustáli. Následne svoj vzťah posunuli na vyššiu úroveň, keď David daroval Minhovi na narodeniny domáceho maznáčika.

Na Valentína potom spoločne naspievali pieseň a predtým, ako ich poznačil naozajstný rozchod, si spoločne otvorili nočnú ázijskú reštauráciu v Bratislave. Ich odlúčenie asi netrvalo dlho, keďže sa krátko na to opäť ukázali spolu.

Minh a David Key sa pobili

Najnovší príspevok na sociálnych sieťach páriku ťa možno trochu prekvapí. David Key s partnerom Minhom sa tam totiž bijú hlava-nehlava. Ide však iba o tréning, pričom si spolu aj zaboxovali. Vo videu sa ale zdá, že tento súboj vyhral práve exfarmár.

„Kto chce vidieť fight naživo? Inak, dostal som riadne do nosu, ale som big boss,“ zasmial sa Minh, ktorý v poslednej sérii reality šou Farma vynikal najmä svojím zmyslom pre humor.

Zdroj: Instagram/minh_minh02

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News