instagram.com/mileycyrus, instagram.com/liamhemsworth

Miley a Liam spolu randili dlhé roky, rozchádzali sa a schádzali, napokon sa vzali, no manželstvo sa tak rýchlo skončilo ako rýchlo začalo.

Utorok uviedlo TMZ, že Miley a Liam sú z právneho hľadiska oficiálne slobodní. Liam požiadal o rozvod v auguste 2019, iba pol roka po tom, čo sa dvojica zobrala.

V decembri sa Miley a Liam náhle vzali, manželstvo trvalo 8 mesiacov a prišiel návrh o rozvod. Liam sa na svojom instagrame vyjadril stručne a jednoducho, aby vysvetlil okolnosti ohľadom ich rozchodu: „Ahojte všetci, len krátka poznámka, s Miley sme sa rozišli a do budúcnosti jej želám zdravie a šťastie. Toto je súkromná záležitosť, nevyjadril som sa a ani sa nebudem vyjadrovať  žiadnym novinárom ani médiám“.

Miley sa na svojom instagrame vyjadrila taktiež.

Miley vydala pár dní po rozchode pieseň s názvom Slide Away, v ktorej spieva o ich vzťahu a rozchode. „Move on, we are not 17, I am not who I used to be, you say that everything changed, you are right, we are grown now“.

View this post on Instagram

Slide Away – link in bio.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Miley momentálne randí s Codym Simpsonom, s ktorým majú veľmi verejný vzťah, ktorý zdieľajú na svojich sociálnych sieťach.

View this post on Instagram

🏴‍☠️

A post shared by @ codysimpson on

Liam randí s modelkou Gabrielou Brooks. Na ich sociálnych sieťach nenájdete spoločné fotky, svoj vzťah si chránia a nechcú ho medializovať.

Zdroj: TZM.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating