Matúš Kolarovský, Veronika Nízlová a Nea
Instagram/matuskolarovsky, Instagram/veronikatwiins

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Kauza medzi Veronikou Nízlovou a Matúšom Kolárovským ešte ani zďaleka neutíchla. Zo dňa na deň na svet vychádzajú nové skutočnosti. Najprv to boli iba domnienky o tom, že spevák je Nein otec, potom sa k otcovstvu priznal aj priamo, prostredníctvom pesničky a pred pár dňami vznikla ďalšia. Pre televíziu Markíza však odhalil ďalšie tajnosti. 

Ak si včera pozerala tanečnú šou Let´s Dance, možno si si Matúša všimla aj v hľadisku. Počas prestávky ho však vyspovedala reportérka televízie. A veru, že ten rozhovor stál za to. Matúš sa opäť vyznal zo svojich citov k malej dcérke. Tentokrát sa však nerozplakal.

Vadilo mu, ako to podali médiá

A prečo sa Matúš nepriznal k otcovstvu hneď? No lebo mu vadilo, ako to podal bulvár, s ktorým nesúhlasil. Priznal aj to, že na úkor toho sa veľmi trápil a radil sa o tom s mnohými ľuďmi z jeho okolia. Tak sa teda rozhodol, že to prezradí spôsobom, ktorý je mu najbližší, a to piesňou.

„Dával som si na čas pre verejnosť, lebo som si to potreboval vyriešiť vo svojom osobnom živote, lebo predsa len sa tam dialo mnoho vecí. Aj u mňa doma a v mojom okruhu ľudí a potom som si povedal, že je teraz čas pre to, aby to vedela aj verejnosť,“ priznal Matúš priamo vo videu a doplnil, že jeho rodičia boli z tejto správy v šoku, no neprijali ju zle.

Ako to prijala Matúšova frajerka?

Ako už všetky vieme, Yael je šťastne zadaný. Má veľmi peknú priateľku menom Nikola. Redaktorka nezabudla povyzvedať aj ohľadom toho, ako to zvládala práve ona. Matúš teda priznal, že sa dali dokopy, keď bola Twiinska v očakávaní a on o tom ešte nevedel.

zdroj: Instagram/matuskolarovsky

 

„Mám šťastný vzťah, ktorý ešte aj trvá a prijala to asi ako by to prijala každá priateľka, ale je neuveriteľne super. Snažím sa pracovať na tom, aby náš vzťah bol každým dňom lepší a je to tak ako to je. Ja s mojou priateľkou sme mladý pár a ja mám dcéru, takže asi toľko k tomu,“ doplnil a dodal, že za Neou dochádza a že nemá problém s bežnými otcovskými povinnosťami, ako je napríklad aj prebaľovanie.

Takisto prezradil, že sa s dcérkou nestretávajú často, no napriek tomu k nej chodí tak často ako môže. Vebi mu ju totiž ešte nechce zverovať do plnej starostlivosti.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News