Instagram/veronikatwiins/danielatwiins

Chvíle radosti vedia veľmi rýchlo pominúť! O tom sa v posledných dňoch presvedčili aj známe slovenské mamičky. Len včera musela s dcérou Talinkou ostať v nemocnici fitnesska a influencerka Lucia Mokráňová. Strach o dieťa práve dnes prvýkrát prežíva aj stále čerstvá mamička, Veronika Nízlová, ktorá o tom informovala svojich fanúšikov na Instagrame.

35-ročná speváčka zo sesterského dua Twiins sa stala mamou len v novembri minulého roka. Dcérka, ktorej otca ešte aj po pôrode tajila, dostala fínske meno Nea. Po mnohých špekuláciách sa len pred pár dňami podľa všetkého potvrdilo, že jej otcom je mladý herec a spevák Matúš Kolárovský, ktorý sa s bábätkom v náručí ukázal v klipe k svojej novej skladbe MY.

3-mesačná Nea robí radosť nie len rodičom, ktorý pár netvoria, ale aj svojej tete a krstnej mame v jednom, Daniele. Tá sa taktiež stará o svoju dcérku Lindu po tom, čo s ňou odišla po rozchode s futbalistom Stanislavom Lobotkom naspäť na Slovensko. Aktuálne všetky dievčatá žijú s rodičmi v ich dome.

Momenty, v ktorých im obom dcérky robili radosť, teraz vystriedali starosti. Malá Nea dostala vysoké teploty, ktoré sa im nepodarilo dostať pod kontrolu a museli s ňou odísť do nemocnice. Na fotke, ktorú pridala Veronika na Instagram vidieť, že má o dcérku naozaj veľký strach. Podľa najnovších informácii by už však malo byť všetko v poriadku.

Nea vystrašila nie len mamu, ale aj tetu Danielu

zdroj: Instagram/veronikatwiins

zdroj: Instagram/danielatwiins

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News