instagram.com/kdebolotambolo

Bývala slovenská vicemiss Martina Grešová, presedlala z krásnych princeznovských šiat na pohodlné mikiny a onedlho predstaví aj svoju kolekciu domácich teplákových súprav. Kým sa však dočkáme noviniek na jej eshope, vytvorila aj jeden unikátny darček pre svoje followerky. 

V minulosti vicemiss, asistentka vedúceho kancelárie NR SR a teraz vyhľadávaná návrhárka. Martina sa na instagrame prezentuje pod menom @kdebolotambolo. Navrhuje, šije a predáva svoje výtvory v podobe krásnych šiat, dokonca plesových rób. Predtým sa venovala aj svadobným šatám, no tomu je už koniec.

Pred nedávnom prišla s novinkou. Začala šiť svoje vlastné mikiny. Zvolila nádherné farby, ktorými ulahodila nie len dievčatám s nude šatníkom, ale aj mužom, keďže jej mikiny sú unisex. Prečo je na mikine nápis Kde bolo tam bolo, vysvetlila na hlavnej stránke takto: „Neznamená nič a znamená všetko. Nie je dôležité ako rozprávka začína… dôležité je, ako skončí. Snaž sa vytvoriť tú svoju vlastnú rozprávku takú, aby si bol na ňu hrdý.“

Na svojom instagrame pred nedávnom oznámila aj novinku, ktorá sa čoskoro objaví na jej eshope. Martina sa totiž rozhodla, že pre svoje klientky ušije jednoduché, jemné a funkčné rúška.

Keďže ako sama uviedla, že v jednorazových sa občas človek ide zadusiť a dokonca ani neladia k outfitom, chce svoje klientky potešiť a pripravila svoju vlastnú radu rúšok.

Taktiež spomenula prípravu vlastných teplákových súprav. Či pôjde o zaujímavý strih, farby alebo nápisy zatiaľ neuviedla, no ako poznáme jej výtvory, bude to určite stáť za to.

View this post on Instagram

#hunter 🎣😁

A post shared by Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo) on

Krásna návrhárka sa však pustila aj do ďalšieho zaujímavého projektu, ktorý uzrel svetlo sveta minulý týždeň. Pripravila si pre svoje followerky zaujímavý „darček“ v podobe nového a vlastného instagramového filtru.

Hneď po uvedení začala na svojom príbehu zdieľať svoje followerky, ktoré si hneď filter vyskúšali. Ten sa skladá z dvoch variant: korunka na pravej strane, ako symbol značky alebo nápis KDE BOLO TAM BOLO.

zdroj: screenshot instagram/kdebolotambolo

Prekvapenie sa jej teda podarilo, no kedy budú hotové súpravy či rúška je otázne. My sa už nevieme dočkať a tešíme sa na nové zaujímavé kúsky, ktoré štýlová a nápaditá návrhárka prinesie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista