Otázky pre partnera

Ste spolu takmer neustále. Stretávate sa na dennej báze alebo spolu už žijete v jednej domácnosti. Ale pozná ťa tvoj partner a ty jeho? Vyber si dve obľúbené veci a daj mu na výber, či by vedel, čo máš radšej. Daj mu také zloženie otázky, nad ktorou bude musieť naozaj uvažovať. Zrazu sa o sebe dozviete mnoho nových vecí, aké máte uvažovanie a hlavne sa poriadne zabavíte.

Či ste spolu dva mesiace alebo 5 rokov, to je teraz úplne nepodstatné. Na niektoré otázky totižto možno ani po rokoch spolužitia niektoré páry nevedia odpovedať. Komunikácia je základ a vo vzťahu ešte dvakrát tak dôležitá. Avšak ak na tieto otázky neviete zodpovedať, neznamená to, že sa navzájom nepoznáte. Ide skôr o bližšie spoznanie partnera, možno pobavenie na dlhé zimné večery.

Tieto otázky neurčujú, či spolu budete na veky, ani nezachádzajú do hĺbky vášho vzťahu či nedoriešených záležitostí alebo nevyslovenej minulosti. Týmito otázkami sa zabavíte a neustále je možné vymýšľať ich viac a viac, podľa tvojich preferencii.

Hra spočíva v tom, že dáš partnerovi na výber dve možnosti, ktoré máš rada a on musí vybrať tú, ktorú by si si vybrala ty.  K týmto základným však môžeš pridať aj vaše osobné.

Zákerné sa nevylučujú, môžete to hrať na body, dať si stávku, kto toho druhého pozná lepšie. Fantázii sa medze nekladú, toto sú základné, ktoré by pre vás mali byť ľahké, ak sa navzájom poznáte.

Mám radšej:

 1. Leto alebo zimu
 2. Auto alebo bicykel/motorku/štvorkolku
 3. Sladké alebo slané
 4. More alebo hory
 5. Kvety alebo čokoláda
 6. Ovocie alebo zelenina
 7. Spánok alebo jedlo
 8. Oblečenie alebo make-up
 9. Kino alebo Netflix doma
 10. Ruže alebo tulipány 
 11. Hudba alebo Podcasty
 12. Dediny alebo mesto
 13. Dom alebo byt
 14. Pes alebo mačka
 15. Kyslé alebo horké
 16. Slovensko alebo zahraničie
 17. Upratovanie bytu alebo auta
 18. Oči alebo úsmev
 19. Farby alebo čiernobiela kombinácia
 20. Hry na telefóne alebo Playstation

Po týchto základných môžete prejsť na zákerné a osobné. Niečo, čo určite nevie alebo by mal, ak ťa dobre počúva. Počas otázok sa môžete striedať a tak si overíš aj to, či to poznáš svojho partnera tak, ako si myslíš. Aj muži majú totižto svoje tajné myšlienky a veci, ktoré majú radi a váhajú nad nimi. Budeš vedieť vybrať len jednu možnosť z jeho otázok?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating