Dlhoročná moderátorka Telerána na Markíze a úspešná cukrárka Adriana Poláková sa rozhodla posunúť vo svojom živote ďalej. Len nedávno oznámila, že končí v televízii a sťahuje sa do susedného Rakúska, kde býva jej priateľ Christian, s ktorým je od roku 2017. Doteraz išlo skôr o vzťah na diaľku, ktorý nemusí byť pre každého jednoduchý.

Aďka na svojom instagramovom profile pravidelne informuje, čo sa v jej živote deje. Sťahovanie je určite veľkou vecou a momentálne jej zaberá všetok voľný čas. Pred pár dňami pridala fotku, že už zarezáva v novom, kde ju čakajú aj sliepky. Má teda radosť z domácich vajec, z ktorých sa jej bude určite veľmi dobre vypekať.

K novému domu patrí aj záhrada s kvetinovým záhonom, ktorý stihla Adriana už upraviť. Doteraz fotku svojho nového príbytku nezverejňovala a fanúšikov nechala v napätí čakať.

No čakanie sa naozaj oplatilo. Jej nový rakúsky dom vyzerá doslova ako z rozprávky. Ide o krásny kaštieľ, v ktorom ale nebudú bývať len oni dvaja. Ako prezradila moderátorka pre portál Markiza.sk, počas zimy chce priestory prerobiť a na budúcu jar by si chcela s Christianom otvoriť penzión. Úplne si ju vieme predstaviť, ako s láskou bude pripravovať koláčiky pre svojich hostí.

Kaštieľ aj park okolo neho sú označené za chránenú pamiatku. Vo vnútri sa dokonca nachádzajú aj pôvodné kachle, ktoré sú stále funkčné. Na profile však Adriana prezradila, že izby ešte zariadené veľmi nie sú. „Zatiaľ je to tu prázdne. Táto sedačka, jedna posteľ a kuchyňa. Inak už nič. …. ale aj tak je to krásne, čo poviete,“ opýtala sa svojich fanúšikov.

Ako môžeš podľa fotky vidieť, aj vnútro dýcha noblesou. Zaujať ťa môže krištáľový luster, ktorý v podobných historických budovách môžeš nájsť. Odchod zo Slovenska Aďka určite ľutovať nemusí, pretože v takomto nádhernom dome sa bude cítiť ako kráľovná.

Čo na jej nový dom hovoríš ty? Páči sa ti?

Zdroj: Instagram/adriana_polakova, markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.