Instagram/gigizayn, gigihadid

Všetko vyzeralo ružovo. Aj keď si už prešli jedným rozchodom, zdalo sa, že láska na druhý pokus tu môže fungovať. No postupom času sa vynárajú na povrch informácie, ktoré odhaľujú, že to bolo iba zdanie. Informácie priniesol portál The Sun.

Mnohí sa tešili, keď sa k sebe supermodelka Gigi Hadid (26) a spevák Zayn Malik (29) vrátili. Už od ich spoločných začiatkov boli považovaní za jeden z najkrajších a dokonalých párov svetového šoubiznisu.

Niet sa čomu čudovať, Gigi patrí medzi najkrajšie ženy sveta a mladý umelec je miláčikom ženského publika aj vďaka pôsobeniu v populárnej skupine One Direction.

Chvíľu na to, ako dvojica začala opäť tvoriť pár, oznámili, že spolu čakajú bábätko. Ich dcérka Khai sa narodila v septembri 2020 a na fotkách vyzerali ako šťastná rodinka. No podľa všetkého to bol len klam.

Netrvalo dlho a znovu prišlo na rozchod, ktorý prekvapil mnohých. Ten so sebou priniesol aj mediálny škandál, kedy mama americkej modelky Gigi, Yolanda Hadid, tvrdila, že vraj jej dcéru spevák udrel. A to nie je všetko!

Gigi s mamou Yolandou

Žeby bol toto pravý dôvod rozchodu?

Najnovšie obletela svet správa o tom, že bol Zayn mladej kráske neverný. Mal mať pomer s televíznou hviezdou Abigail Clarke (30), ktorej kamarátka prezradila médiám viac.

Tá pre portál The Sun povedala, že člen boybandu bol až „posadnutý“ Abi a ich románik bol ako z filmu. „Moja skúsenosť s ním bola ako z filmu Päťdesiat odtieňov sivej. Volala som ho môj pán Grey. Bolo nám spolu skvelo,“ prekecla sa Abi pred kamarátkou.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Vraj ho modelky už nebavia

„Tým, že bol neustále v Los Angeles, sťažoval sa, že sú okolo neho len samé štíhle ženy – a on má radšej krivky,“ pokračovala. Abi si údajne myslela, že tento fešák a modelka sa rozišli. Keď však našla správu od Gigi v jeho telefóne, všetko ukončila.

Cítila som sa hrozne. Myslela som, že on a Gigi to už medzi sebou ukončili. Nechcela som byť jeho druhou ženou, tak som ustúpila. Bolo mi to veľmi ľúto,“ doplnila.

Zayn tieto tvrdenia nepotvrdil, no cesta k srdcu Gigi bude už asi veľmi tŕnistá.

Údajná milenka Abigail Clarke

Zdroj: The Sun, thenews.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News