Veľkej láske je koniec! Topmodelka Gigi Hadid a spevák Zayn Malik sa údajne rozišli, informuje o tom portál People. 26-ročná Gigi a 28-ročný Zayn, ktorý bol súčasťou chlapčenskej hudobnej skupiny One direction, boli spolu oficiálne od roku 2015 a presne pred rokom sa im narodila dcérka Khai.

Aj keď boli na pohľad naozaj krásny pár, v súkromí, ktoré si prísne strážia, im to nie vždy vychádzalo, a aj počas posledných rokov sa viackrát na istý čas rozišli. Tentokrát to však má byť už oficiálnePodľa informácií má na tom obrovskú vinu matka modelky.

Yolanda Hadid, taktiež bývalá modelka a tvár americkej reality-televíznej šou The Real Housewives of Beverly Hills, je totiž známa tým, že je na svoju dcéru veľmi prísna a poriadne si ju stráži. „Yolanda, samozrejme, Gigi veľmi chráni. Chce pre svoju dcéru a vnúča to najlepšie,“ tvrdí istý blízky kontakt rodiny.

Podľa Zayna je však jeho „svokra“ človekom, ktorý ich chce rozdeliť kvôli súkromným nezhodám. Podľa neho chce podať trestné oznámenie za to, že ju údajne minulý mesiac udrel, čo rázne odmieta. Na Twitteri oznámil, že súkromné veci nebude zdieľať verejne, keďže chce chrániť svoju dcérku.

Pre magazín People uviedol manažér modelky Gigi, že jej matka sa sústredi na svoju vnučku a žiada médiá o súkromie.

Gigi s mamou Yolandou.

Zayn pred pár dňami pridal fotku, na ktorej vyzerá, že má slzy v očiach. Všimli si to aj fanúšikovia, ktorí sa v komentároch pýtali, čo sa stalo.

Zdroj: people.com, twitter/zayn

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.