Do klubu mamičiek už konečne pribudla aj Gigi Hadid. O jej tehotenstve sme spočiatku dlho ani netušili, modelka to prezradila až vtedy, keď už bola v šiestom mesiaci. Predsa len, to bruško sa viac nedalo utajiť.

25-ročná Gigi si svoje súkromie viac-menej stráži a aj počas tehotenstva pridávala málo spoločných fotiek so Zaynom Malikom alebo s jej tehotenským bruškom. Aj prvé dni obrovskej radosti z príchodu ich spoločnej dcérky si nechali pre seba, pretože čerstvá mamička na Instagrame prezradila, že rodila už cez víkend.

„Naša dcérka prišla na svet tento víkend a už zmenila naše životy,“ rozcítila sa mladá mamička. K oznámeniu radostnej novinky sa pripojil aj čerstvý otecko.

„Naše dievčatko je tu, zdravé a krásne. Nenachádzam slová, aby som vyjadril, ako sa teraz cítim. Láska, ktorú cítim k tomuto malému stvoreniu, je mimo môjho pochopenia. Som vďačný za to, že ju poznám a za život, ktorý strávime spoločne a hrdý na to, že ju môžem volať mojou,“ zverejnil Zayn krásne slová.

Čerstvým rodičom blahoželáme a dievčatám želáme predovšetkým veľa zdravia. Už teraz sa tešíme na ďalšie fotky a podrobnosti. 🙂

View this post on Instagram

from about 27 wks 🥺💙 time flew

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

View this post on Instagram

7.26.20 🕊

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.