Úspešná modelka Gigi Hadid sa čoskoro stane mamou. Hoci si svoje súkromie prísne strážila a nezlomila ju v tom ani domáca karanténa, predsa vyšli isté informácie na povrch. Čo robí známa partnerská dvojica v posledných tehotenských dňoch a ako sa pripravujú na pôrod prezradil portál Elle.

Gigi Hadid a Zayn Malik by už mali byť na všetko pripravení, pretože príchod ich dieťaťa sa blíži. Podľa informácií exkluzívneho zdroja portálu E!, má známa modelka termín v septembri. Momentálne sa nachádzajú v byte v New Yorku. Mala s nimi pricestovať aj sestra Bella a mama Yolanda.

Gigi a Zayn mali v minulosti nejedno ťažké obdobie. Tehotenstvo im však veľmi prospelo. Takto sa pripravujú na svojho potomka! „Obaja čítajú rodičovské knihy, zabávali sa pri výbere škôlky a spoločne vyberali predmety. Veci idú ľahko a ako pár sú si bližší, než kedykoľvek predtým,“ prezradil zdroj pre E!

View this post on Instagram

baby daddy ☺️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Počas karantény jej so všetkým pomáhala aj mama Yolanda. Gigi bola nadšená, pretože sa tak o rodičovstve mohla naučiť ešte viac. Jej pohľad na život sa výrazne zmenil kvôli pandémií koronavírusu. Aby mala s najbližšími aspoň nejaký pokoj a možnosť vychádzky, presťahovali sa na rodinnú farmu v Pensylvánii. Toto prostredie jej veľmi učarovalo. „Mnoho času trávili vonku na otvorených poliach a mali pre seba množstvo priestoru aj v dome. Je to pekná zmena prostredia a Gigi sa nechce vrátiť k chaotickému životnému štýlu,“ povedal zdroj pre E!

Je na nej, kde sa rozhodne zostať, no množstvo energie vložila aj do bytu v New Yorku. Známa modelka informovala na svojom instagramovom profile, že jeho zariaďovanie bolo jej veľkou vášňou. Uvidíme, ktorú lokalitu si teda vyberie. Momentálne si užíva posledné dni tehotenstva a pripravuje sa na pôrod.

Zdroj: ElleE!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.