Svetom šoubiznisu otriasla minulý týždeň správa o tom, že sa celebritný pár Zayn Malik a Gigi Hadid rozhodli ukončiť svoj vzťah. Bývalý člen chlapčenskej speváckej skupiny One direction a topmodelka majú doma iba ročnú dcérku menom Khai. V ich prípade však nepôjde o odlúčenie v mieri, k rodinnej dráme sa, ako informuje magazín Popculture, vyjadrila už aj sestra známeho speváka.

Gigi a Zayn sú spolu už od roku 2015, a aj keď mali medzi sebou menšie nezhody a prestávky, vždy sa k sebe dokázali vrátiť. Dcérka mala ich puto spojiť naveky, no namiesto toho ich rozdelil iný rodinný príslušník. A to rovno modelkina matka, Yolanda.

Tá sa totiž údajne až prehnane stará o svoju dcéru a vnučku. Samotného Zayna pritom obvinila z toho, že ju mal u nich doma udrieť. Práve toto obvinenie je dôvodom celej rodinnej nezhody, keďže ho on absolútne odmieta a tvrdí, že je to len jej nástroj, ako ho od Gigi dostať preč.

Keďže si spevák svoje súkromie stráži, aj prostredníctvom Twitteru oznámil, že takéto záležitosti nebude zdieľať verejne, keďže chce chrániť najmä svoju dcérku. Jeho sestra sa predsalen rozhodla svojsky okomentovať to, čo sa v ich rodine deje.

23-ročná Waliyha Malik zverejnila na svojich instagramových príbehoch niekoľko citátov, ktoré boli mierené práve na nedávne udalosti, čím chcela podporiť svojho brata. Po tom, čo sa na verejnosť dostali správy o obvinení, napísala: „Rodina. Možno nemáme spolu všetko, ale keď sme spolu, nič nám nechýba.“ Pokračovala slovami o karme, ktorá skôr či neskôr každému vráti jeho správanie.

Nezabudla spomenúť ani Zaynove staršie vyjadenie o ženách, v ktorom hovoril o tom, že bol vždy vychovávaný tak, aby prejavoval ženám úctu. „Obaja moji rodičia mi to vštepovali a podľa mojich skúseností boli ženy tým najinteligentnejším, pokojnejším a najpozitívnejším vplyvom v mojom živote.“

Najnovšie spomenula aj slová o manipulácii, neúcte a prekrúcaní pravdy, čím dala najavo, že slávnemu bratovi úplne verí.

Zayn s rodinou

Waliyha pridáva od ohlásenia ich rozchodu podporné citáty každý deň.

zdroj: instagram/waliyha.azad

Nedávno pridal Zayn na Instagram aj veľmi smutnú selfie.

Zdroj: people.com, popculture.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.