instagram.com/majkspirit

Niekedy láska príde práve vtedy, keď to čakáš najmenej. Kedysi sa novinári pýtali Majka Spirita, kedy si nájde svoju vyvolenú, no v tom čase bol ešte single. O to väčšie prekvapenie prišlo pár mesiacov na to, keď koncom januára minulého roku zverejnil fotku z dovolenky, na ktorej ale nebol sám.

Dlhé mesiace nezverejňoval tvár svojej vyvolenej, fanúšikovia mali možnosť vidieť ju len zozadu. Po dlhej dobe sme sa ale všetci dočkali a zistili sme, že Majkovo srdce patrí 32-ročnej ukrajinskej modelke Marii, ktorú zvykne oslovovať Máša. Je to nádherná žena, ktorá na svoj vek dokonca ani nevyzerá. K 35-ročnému raperovi sa ale hodí a pristane im to spolu.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by @ m_s_h_1_1 on

Netrvalo dlho a z frajerky sa stala rovno aj snúbenica. Vyzerá to tak, že Majkovi poriadne pobláznila hlavu a aj on konečne našiel svoje šťastie. Preto bolo len otázkou času, kedy svoju lásku premení na novú skladbu. A ani sme nemuseli dlho čakať. Pieseň s názvom 11 venoval svojej drahej ako narodeninový darček. Keď sa započúvaš do textu, hneď zistíš, že je to medzi nimi vážne a fakt sa ľúbia.

View this post on Instagram

Jin pre moj Jang 🤍🖤

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit) on

Majk Spirit venoval svojej snúbenici krásnu skladbu

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News