instagram/machinegunkelly

Láska sa dá prejaviť naozaj rôznymi spôsobmi. Svoju, tak trochu čudnú, ukázal svet na Valentína aj spevák Machine Gun Kelly, ktorý randí s herečkou a modelkou Megan Fox. Práve na sviatok všetkých zaľúbených zverejnil so svojou milovanou sériu fotiek. Fanúšikov však zaujal naozaj nevšedný náhrdelník.

K fotografiám pridal popis „Nosím tvoju krv okolo môjho krku“ a ako miesto pridania označil „Môj krvavý Valentín“. Hneď po prvej úvodnej fotke, na ktorých sú zaľúbenci nasleduje detail na prívesok, v ktorom skutočne pláva kvapka Meganinej krvi. Kúsok nej tak má vždy pri sebe.

Fotku prívesku si môžeš pozrieť v príspevku nižšie kliknutím na šípku vpravo.

30-ročný hudobník je svojimi výstrednosťami známy, no k príťažlivej 34-ročnej Megan sa podľa fanúšikov takého gesto nehodí. Že by ju poznačil ich vzťah? Ona mu svojím valentínskym príspevkom taktiež vyznala lásku, ale viac tradičnejším spôsobom – opísala v ňom svoje pocity.

Dvojica randí niekoľko mesiacov, no Megan ešte nie je oficiálne rozvedená so svojím bývalým, Brianom Austinom Greenom, s ktorým boli manželia 10 rokov.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News