Photo by Travis Grossen on Unsplash

Láska nebolí, to ľudia si všetko komplikujú. Niekedy milujeme najviac, ako len vieme, ale aj tak to nestačí. Zlomené srdce dôverne poznajú aj muži. Spoznala si niekoho, kto má za sebou naozaj bolestivý rozchod? Portál Bolde, Her way a Thought catalog uviedli znaky, podľa ktorých sa stále nepreniesol cez svoju bývalú partnerku.

Rozpráva o nej, veľa

Je dôležité, aby ste sa rozprávali o minulosti a zlých predchádzajúcich skúsenostiach. To však neznamená, že by si z teba mal spraviť vzťahového poradcu, keď si jeho nová známosť. Ak neustále hovorí o svojej ex, či už v dobrej alebo zlej situácií, mala by si spozornieť.

K čomu prispieva nadmerné vyťahovanie tejto témy? K vášmu koncu. Aj toto je jeden zo znakov, že to najhoršie ešte stále nemá za sebou. Netráp sa zbytočne a nedovoľ, aby si bola jeho dočasnou náhradou.

Máš pocit, ako by ju v tebe hľadal

Možno je kvôli minulosti voči ženám trošku skeptický. Cítiš z neho, aký je opatrný, no časom sa to zhoršuje? Skúša na teba zvláštne hry, overuje si tvoje slová, ako by tým niečo sledoval? Ak máš pocit, že ťa až neprimerane skúma, mala by si spozornieť.

Zrejme čaká, že mu spravíš to isté, čo tá pred tebou. Je pochopiteľné, že sa bojí, ale nadmerné podozrievanie je podozrivé samo o sebe. A možno ju v tebe hľadá zámerne. Túži po tom, aby ste mali spoločné aspoň nejaké vlastnosti. Ty si ty. Nepotrebuješ sa hrať na nikoho iného a ak tento fakt nedokáže prijať, vieš, čo máš robiť.

Nechce sa nikam posunúť

Slovu vzťah sa vyhýba oblúkom. Možno ste si spočiatku zvolili pomalé tempo. Na tom nie je nič zlé, aspoň sa stihnete riadne spoznať. Lenže ak je to stále o tom istom, nikam sa nehýbete, iba stojíte na mieste a nedokáže ti povedať ani jedno pekné slovo, tu už niečo nesedí.

Nemusí to byť každodenný romantik, ale všetky potrebujeme nehu, nie iba fyzickú príťažlivosť. Pocit, že by ťa mal iba na jednu vec, je bolestivý. Nedovoľ, aby s tebou takto zaobchádzal.

Nedokáže si s tebou nič naplánovať

Ak by bol naozaj prenesený cez svoju ex, už dávno by svoju pozornosť zameriaval iba na teba. Trávili by ste spolu čo najviac času, mali dohodnuté dlhšie výlety a snažil by sa s tebou pravidelne stretávať. Avšak on je skôr spontánny.

Ledva si s tebou naplánuje stretnutie raz do týždňa a pri otázke, kedy najbližšie sa uvidíte, je veľmi zdržanlivý. Zrazu sa z neho stal najviac vyťažený človek sveta. Myslíš, že jeho údajná vyťaženosť je skutočným problémom? Mala by si si viac otvoriť oči.

Stále má jej fotografie

Sem-tam sa stane, že sa pozabudneme a zrazu máme v galérií viac ako 5000 fotografií. Lenže presne vieme, ktoré treba odstrániť. Prečo by mal vo svojom telefóne fotky svojej ex, ak je naozaj po všetkom?

Keď sa chceme cez niekoho preniesť, mali by sme ho úplne vymazať zo svojho života a fotografie rozhodne netreba podceniť. Nedovoľ, aby ťa upokojil rôznymi výhovorkami. To, že má stále miesto v jeho telefóne o niečom svedčí.

Povie ti zlým menom

Ak potrebuješ obrovský varovný signál, že sa ešte stále cez ňu nepreniesol, čo povieš na to, keby ťa oslovil jej menom? Do smiechu by ti určite nebolo a tvoja intuícia by priam kričala, aby si od neho utekala. Možno si už predtým zbadala mierne náznaky tohto problému, no nechcela si si to pripustiť.

Je to pochopiteľné. Záleží ti na ňom a pocit, že stále neuzavrel svoju minulosť veľmi bolí. Avšak zaslúžiš si niekoho, kto si zapamätá nielen tvoje meno, ale všetky detaily tvojej úžasnej osobnosti.

Zdroj: Bolde, Her way a Thought catalog

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating