Pexels/urumakai

Nie každý dokáže držať na uzde svoje negatívne pocity. Stačí málo a dokážu vybuchnúť. A asi si vieš predstaviť, čo všetko sa môže udiať. Pri niektorých ľuďoch je lepšie vyberať vhodné neutrálne slová, ktoré neprilejú do ohňa ešte viac. Inak to môže viesť k výbuchu nehovoriac o agresívnom správaní.

To nás motivovalo predstaviť ti také znamenia, o ktorých hviezdy tvrdia, že majú v sebe viac agresivity ako iné. Takže sa pohodlne usaď a prečítaj si, o ktorých znameniach je vlastne reč.

Baran

Od nepamäti sa o baranovi pošuškáva, že patrí medzi najtvrdohlavejšie, najimpulzívnejšie a najvášnivejšie znamenia. Ale to je len krôčik k tomu, že vie rýchlo vybuchnúť a prísť s dotyčnou osobou do konfliktu. Niekedy vedia barana nahnevať aj také slová, ktoré pre niekoho sú v podstate nič. Preto pri baranovi je niekedy lepšie mávnuť rukou a nehádať sa s ním, aj keď vieme, že máme pravdu. Takto sa obe strany vyhnú nepríjemným situáciám.

Blíženci

Pri tomto znamení je taktiež lepšie sa vyhýbať hádkam najviac, ako to len ide, pretože vie rýchlo vybuchnúť a len ťažko ovláda hnev. Málokedy si uvedomí, že zašiel za hranice vhodného správania. Preto blíženec potrebuje po svojom boku niekoho, kto je veľmi kľudnej povahy s pevnými nervami, ktorého nedokáže rozhodiť len tak niečo.

Lev

Posledné znamenie, ktoré uzatvorí dnešný zoznam je lev. Ako sme už mnohokrát písali, lev miluje byť stredobodom pozornosti a rovnako tak miluje i to, keď ostatní naokolo presadzujú jeho názory. Keď ale tomu nie je celkom tak, vie veľmi rýchlo vybuchnúť až natoľko, že sa dostane do nepríčetnosti. I toto znamenie potrebuje vedľa seba niekoho, kto je kľudnej povahy. Dve horúce hlavy by spôsobili búrku, ktorá by zanechala poriadne stopy za sebou.

Ak si sa v niektorých týchto riadkoch našla aj ty, maj na pamäti, že keď cítiš v sebe hnev a agresiu, nádych a výdych.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy