žena

Aj v tomto prípade platí, že každý sme nejaký. Niekto nie je žiarlivý vôbec, iný zas až priveľmi, a to aj napriek tomu, že na to nemá žiaden dôvod. Aj samotná astrológia označuje niektoré znamenia ako najväčších žiarlivcov. Radíš sa medzi týchto päť aj ty?

Najžiarlivejšie znamenia zverokruhu

Baran

Osoba narodená v tomto znamení má povahu súťaživého ducha, ktorá môže viesť práve k žiarlivosti. Deje sa to najviac vtedy, ak niekoho vníma ako rivala, predovšetkým v oblasti lásky alebo osobných úspechov.

Baran si cení, ak môže byť najlepším, no v ohrození sa cíti práve vtedy, ak vyniká niekto iný ako on sám. Povzbudzovanie jeho individuality a nasmerovanie súťaživého ducha do produktívnych smerov môže pomôcť zvládnuť aj jeho žiarlivosť.

Býk

Bytosť tohto znamenia je vlastným ochrancom a má silný majetnícky sklon, ktorý môže viesť až k záchvatom žiarlivosti. Býk je prudko lojálny a oddaný práve vo vzťahu, a to isté očakáva aj od svojej polovičky.

ako sa zmení život
zdroj: Pexels/Yaroslav Shuraev

Najviac môže žiarliť, keď cíti, že jeho bezpečnosť alebo stabilita vo vzťahu je ohrozená. Pramení to z hlbokého strachu zo straty toho, čo miluje. Otvorená a úprimná komunikácia je kľúčom k tomu, aby mu pomohla orientovať sa v jeho žiarlivých tendenciách.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy