pár

Posledný májový utorok vyzerá celkom sľubne. Viacerým sú hviezdy príjemne naklonené. Špeciálne príležitosti sa ukazujú pre niektoré znamenia aj v oblasti lásky. Horoskop hovorí, že na niekoho čakajú horúce intímne chvíle či rozhodnutie vstúpiť do manželského života. Čo čaká dnes práve teba?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že tvoj talent je posilnený, máš šarm, ktorý očaruje, ale aj dynamiku, ktorá ťa vedie k víťazstvu ako v láske, tak i v profesionálnych súťažiach. Či už túžiš po novom vzťahu alebo hľadáš dlhodobého partnera, ktorý ti prináša istotu, budeš to mať. Kultivuj umenie dobývania a pomocou planéty lásky, krásy a šťastia trafíš klinec po hlavičke v srdci osoby, ktorá sa ti páči.

Býk

Dobrý hviezdny tím pomáha prekonať neplechu nepriaznivého Mesiaca, podporuje evolúciu, originalitu, jemnosť a predstavivosť. Je to skvelý čas na profesionálnu oblasť, preto sa snaž rozhodnúť, ktorým smerom sa pohneš a ktorým už nechceš pokračovať. Každý tvoj pohyb sa rodí pod veľmi dynamickými, presnými a múdrymi hviezdami.

Žena v šatách si užíva život
zdroj: Pexels/Jenny Uhling

Blíženci

Toto je krásny deň pre tvoje znamenie s astrálnymi vplyvmi, ktoré umožňujú lepšie nasmerovať energie do každej oblasti života. Vieš, ako správne premeniť inštinkty na skutočné činy, a to je veľmi dobre. Láska prichádza z diaľky alebo z prostredia, kde môžeš dýchať umenie a krásu. Je prirodzené, že dobré hviezdy nemôžu robiť všetko samé a záleží aj na tebe, či tiež podáš niektorým udalostiam svoju pomocnú ruku.

Rak

Lunárny vplyv tohto dňa naznačuje nejaké znovuzrodenie, spokojnosť a príležitosť presadiť sa v profesionálnej oblasti. U niektorých stojí za zváženie radikálna zmena aktivity počas dňa. Pokiaľ sa zamýšľaš nad nejakým konštruktívnym nápadom, hviezdy ťa v tom podporia. Choď do toho a neoľutuješ.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop