Photo by Hean Prinsloo on Unsplash.com

Niektorí ľudia sú veľmi hanbliví na to, aby prišli za tebou osobne a povedali ti, že ťa chcú. Vysielajú zmiešané signály a myslia si, že to zistíš.

Čakajú a čakajú… keď sa nič nedeje, tak sú smutní a sklamaní. Stalo sa ti to už? Ak áno, vieš veľmi dobre, o čom píšem. Preto ti prinášam článok, v ktorom zistíš, ako dávajú jednotlivé znamenia najavo to, že niekoho chcú. Budeš to mať ľahšie.

Baran

Baran sa bude pred tebou predvádzať. Je veľmi dobrodružný a to k nemu patrí. Bude chcieť na seba strhnúť pozornosť, nech ide o čokoľvek bláznivé.

Býk

Býk bude robiť to, čo väčšinu času nie. Vystúpi zo svoje komfortnej zóny. Keď ti niekedy povie, že niečo neurobí, je to tak. No ak bude mať o teba záujem, urobí to už len kvôli tebe.

Blíženci

Blíženec sa bude stretávať s novými ľuďmi. Bude chcieť ukázať osobe, o ktorú má záujem, že aj on sa vie baviť a užívať si.

zdroj: Photo by Hean Prinsloo on Unsplash.com

Rak

Rak je veľmi romantický. Keď ťa bude chcieť, zavolá ťa na prechádzku k jazeru alebo sa ťa opýta, či by si sa s ním nešla večer prejsť. Nikdy s ním nezažiješ niečo nemiestne – tak budeš vedieť, že sa mu páčiš.

Lev

Lev bude k tebe úprimný. Lev vie, čo chce, no ak ľudí moc nepozná, nehovorí im všetko do detailov. Ak bude mať o teba záujem, nebude mať problém hovoriť o veciach, ktoré sú pre neho intímne alebo súkromné.

Panna

Panna ti bude odpúšťať všetky nedokonalosti. Je veľmi perfekcionistická a zakladá si na poriadku. Ak jej nebude vadiť, že občas nechávaš za sebou neporiadok a veci nie sú na svojom mieste, páčiš sa jej.

Váhy

Nebude sa báť s tebou pohádať. Váham veľmi záleží na tom, aby si s ľuďmi udržiavali dobré vzťahy, preto niekedy súhlasia s niečím, čo ani nechcú. Ak sa bude s niekým hádať, len preto, lebo bude chcieť byť úprimná a zachovať si svoj názor, má o toho človeka záujem.

Škorpión

Rozhodne sa ti plne dôverovať. U Škorpióna je dôvera a otvorenie sa niekomu veľký problém. Keď sa rozhodne niekomu dôverovať, je to vážne a má o neho záujem.

Strelec

Bude pri tebe vážny a nebude myslieť nič zo srandy. Strelci sa snažia nebrať život príliš vážne, pretože si ho chcú čo najviac užiť. Ak však nájdu osobu, o ktorú majú záujem, tak zvážnejú a budú sa chcieť rozprávať na hlbšej úrovni.

Kozorožec

Bude sa pri tebe cítiť príjemne a dá ti to najavo. Bude chcieť investovať čas do niekoho, s kým si rozumie a pri kom má dobrý pocit. Tak zistíš, že má o teba záujem.

Vodnár

Prestane na teba tlačiť. Akonáhle bude mať o teba Vodnár hlbší záujem a budeš sa mu páčiť, nikdy na teba nebude vyvíjať tlak.

Ryby

Otvorí ti svoju dušu a bude sa s tebou rozprávať o problémoch. Ryby majú strach hovoriť o svojich problémoch, pretože si myslia, že sú pre druhých príťažou. Ak ťa chce, nebude mať tento problém ani pocit.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating