Nie každý človek je spoločenský typ. Zatiaľ čo niekto si užíva veľké skupiny ľudí, zábavu a nekonečné konverzácie, iný preferuje skôr samotu a vlastný pokoj. Vieš, ktoré 3 znamenia zverokruhu až tak v láske ľudí nemajú?

Panna

Človek narodený v tomto znamení je charakteristický svojím až hanblivým vystupovaním. Je obetavý, pracovitý a bystrý. Má rád poriadok a veci na pravom mieste. Aj keď je medzi ľuďmi obľúbený, on radšej preferuje samotu, respektívne úplnú pohodu niekde mimo ľudí iba so svojimi najbližšími.

Podnecujú ho k tomu aj jeho záujmy a pracovné oblasti – často vykonáva činnosti, pri ktorých sa spolieha iba na svoje znalosti a potrebuje byť pri nich nerušený. Čas iba pre seba si veľmi váži.

Strelec

Strelec je človek, ktorý je veľmi poctivý a rodinný typ. Vďaka svojmu optimizmu a vieru v dobro je tiež medzi ľuďmi obľúbený, no svoju samotu uprednostňuje. Je to ten človek, ktorý pôsobí optimisticky, ale je skôr vlk samotár. Má rád prírodu a preto si vychutnáva to ticho a slobodu, ktorú mu jeho potulky ňou prinášajú.

V práci dáva prednosť skôr povolaniam, ktoré ho niekam posúvajú ako jednotlivca, robota v kancelárii medzi ľuďmi či veľkej firme za strojom nie je nič pre neho.

Kozorožec

Človek narodený v znamení Kozorožca síce pôsobí ako spoločenský typ, no ľudí skôr využíva v nejaký svoj prospech. Inak radšej volí samotu. Je to taký melancholik, ktorý má v jednu chvíľu chuť rozprávať sa a o niečo neskôr sa sám zavrie v izbe. Na ľudí pôsobí chladne a drží si ich od tela.

Je to človek praktický, ktorý sa spolieha iba sám na seba. V spoločnosti sa správa sarkasticky a občas nechápe myšlienky ľudí okolo neho. Preto radšej prevráti očami a je rád, keď konečne nemusí nikoho počúvať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.