Veru, mýty sa spájajú aj so znameniami. My ti odhalíme, ktoré sú zaužívané pri tom tvojom. 

S týmito mýtmi sa môžeš najčastejšie stretnúť aj ty, no nie sú pravdivé.

Baran

O tomto znamení sa často hovorí, že je výbušné, nepokojné a za každú cenu sa musí hádať. Ak však poznáš nejakého Barana, dáš nám za pravdu, že veľa z nich je tichých, uzatvorených a introvertných.

Býk

Často o Býkoch nájdeš napísané, že milujú peniaze a sú radi, ak si môžu neustále kupovať materiálne veci. Avšak, nie je to tak úplne pravda. Veľmi si vážia, ak im nejaký človek venuje aj svoj čas, lásku a pozornosť.

Blíženci

Mýtus o Blížencoch je, že nevedia robiť nič iné, len klamať. Nie je to správne. Človek v tomto znamení vie byť úprimný, nežný a často hovorí pravdu.

Rak

Často sa o Rakoch tvrdí, že sa naháňajú za láskou a dokážu kvôli nej veľa trpieť. No taktiež si dokážu vybudovať zdravý a kvalitný vzťah. Nemusia v ňom byť nešťastní.

Lev

O Levoch je známe, že majú radi luxus, dívajú sa len na seba a chcú byť stredobodom pozornosti. Je to pravda len z časti, pretože Lev sa dokáže pre druhých aj obetovať, kupovať im drahé darčeky a taktiež vie ustúpiť.

Panna

O tomto znamení sa hovorí, že je namyslené a pyšné. Pokiaľ však poznáš nejakú Pannu osobne, vieš, že to nie je pravda. Je milá, nežná a nad nikoho sa nedokáže povyšovať.

Váhy

Často o nich môžeš počuť, že sú falošné a nie sú dobré kamarátky. Avšak, ak máš Váhu za priateľku, určite nám dáš za pravdu, že je veľmi spoľahlivá a príjemná.

Škorpión

Mýtus o Škorpiónovi je, že často myslí na s*x a nič iné mu v hlave nejde. Je síce vášnivý a v posteli to vie, no taktiež má iné prednosti, ktorými dokáže zaujať ľudí okolo. Zaujíma sa o spoločenské dianie.

Strelec

O Strelcovi koluje mýtus, že si rád užíva a nedokáže si nájsť dlhodobé partnerstvo. Je to pravda, no len polovičná. Nenájde si lásku dovtedy, dokým sám nechce. Pokiaľ bude pripravený, bude mať ten najlepší vzťah zo všetkých.

Kozorožec

Kozorožec je vraj bláznivý, neustále veselý a optimistický. Je to mýtus, tiež má svoje zlé dni, kedy nechce vyliezť z postele.

Vodnár

O Vodnárovi koluje informácia, že je lenivý a nudný. To nie je pravda. Ak na to dôjde vie sa premeniť na parketového leva a najväčšieho šoumena.

Ryby

Mýtus o Rybách je ten, že sa riadia len srdcom a nie hlavou. Aj keď sú Ryby citlivé a zraniteľné, dokážu počúvať svoj rozum a niekedy ho počúvajú dokonca viac, než svoje srdce.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.