Keď sa narodí dieťatko, všetci sa snažia vidieť v ňom rodičov. Tipujú, či sa viac podobá na matku alebo otca. Ale čo ak v tvojom bábätku vidí celý svet úplne niekoho iného? Ako informuje denník Daily Mail, toto je prípad malého Davida z Veľkej Británie.

Malý David Doronina z mesta Surrey v Anglicku má iba 3 mesiace a už ho pozná celý svet. A to práve vďaka jeho výzoru, ktorý ľuďom až vtipne pripomína práve predsedu vlády Spojeného kráľovstva, politika Borisa Johnsona.

David sa narodil rodičom Tatiane a Ruslanovi 1. marca 2021. Nech idú kamkoľvek, ľudia ich zastavujú a obdivujú podobu s politikom, za ktorú môže nie len jeho výraz, ale najmä blonďavé vlásky, ktorých má na svoj „vek“ oproti iným bábätkám, naozaj požehnane.

Podľa 35-ročnej čerstvej mamičky si túto podobu všimli ihneď po narodení už aj sestričky v nemocnici. „David je ako osobnosť. Každý sa ide z jeho výzoru doslova zblázniť. Ľudia ho porovnávajú s Borisom hneď, ako ho uvidia.“

Po komentároch na jeho vzhľad už v nemocnici otecko navrhol, že by sa mohol volať taktiež Boris, no mamička to zatrhla, pretože jej bolo jasné, že tú podobu každý pochopí aj bez mena. Tak dostal to svoje podľa svätého Dávida.

Samotných rodičov jeho vlásky šokovali, keďže majú obaja svoje tmavé. „Až po prvom umytí som si uvedomila, koľko má vlasov. Bola som šokovaná a každá sestra, ktorá sa s ním stretla, povedala to isté. Neverili tomu, že je taký vlasatý. Je to mini Boris, vyzerá až desivo rovnako ako on,“ vyjadrila sa mamička, ktorá Davidovi vytvorila instagramový profil, kde je oficiálnym heštegom „notaborisson“.

Vidíš tam tú podobu?

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.