Snímky z romantických filmov
Instagram/clay_bumatay

Niekto ju spozná už v škole, iný si na ňu bude musieť počkať. A niekedy aj desiatky rokov, kým spozná tú skutočnú, alebo kým sa k nemu vráti tá pravá. Láska na vek nepozerá a právo na ňu má každý z nás. Či už máš 20 alebo 60 rokov, nikdy nie je neskoro na to, aby si v srdci pocítila ten krásny plameň. Presne o tomto sú aj nasledujúce filmy, ktoré sme pre teba vybrali.

Ak si romantička, potom ťa príbehy o „starších“ láskach chytia za srdce a dokážu ti, že ten pravý môže prísť do tvojho života pokojne aj na dôchodku.

Listy pre Júliu

Snúbenci Sophie a Victor sa vyberú do Talianska na romantickú predsvadobnú cestu, no keďže on má pracovné povinnosti, Sophie si musí čas vyplniť sama. Pridá sa k skupine žien, ktoré odpisujú na romantické listy ľuďom, ktorí ich nechali na mieste, ktoré symbolizuje lásku Rómea a Júlie.

Odpíše na 50 rokov starú správu žene, ktorá i s vnukom pricestuje do Talianska, aby našla muža, ktorého tu opustila. Sophie jej začne pomáhať a … veď sa nechaj presvedčiť, že zázraky sa dejú.

Lepšie neskoro ako nikdy

On je starý mládenec po 60-tke, ktorý zbožňuje mladšie partnerky. Ona je matkou jeho aktuálnej priateľky. Harry a Erica sa stretnú v jej plážovom dome, kde budú musieť obaja zostať niekoľko dní. Po tom, čo dostal infarkt, sa totiž nemôže vrátiť domov a Erica sa ho ujme. Avšak, medzi ním a jeho „svokrou“ to začne akosi iskriť, aj keď o Ericu prejaví záujem mladý doktor. Ako už ale vieš, láska na vek nepozerá.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife