Muž dáva bozk žene

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Je zvláštne, ako veľmi nám vie ovplyvniť život. Dokáže v nás prebudiť tie najkrajšie, ale aj najhoršie city. Niekto ju celý život naháňa, niekto sa jej snaží vyhýbať, ako sa len dá. Avšak, každý po nej vo svojom srdci naozaj túži. Láska je to, čo nás napĺňa, to, čo je zmyslom našich životov, a to, za čo sme ochotní aj umrieť. Nie je to s ňou ľahké, no aj tak ju berieme.

V jednu chvíľu máme pocit, že sme na vrchole horskej dráhy. V žilách nám prúdi adrenalín, vidíme svet z diaľky a úsmev nám nemizne z tváre. Sú ľudia, ktorí sa takejto jazdy boja, no ak na vstupe píše „láska“, sú ochotní tú jazdu risknúť. Všetci predsa vedia, že aj keby trvala len malý moment, bude to stáť za to.

Láska je občas hazard, no nik mu neodolá

Aj tí, ktorí už mali zlomené srdce, dobre vedia, že by jej aj tak radi dali druhú šancu. Jej mágia je tak silná, že naše zlé spomienky pošle preč a nechá nám v duši len volanie po tom, aby sa k nej pridala nejaká iná. Kto by nechcel stretnúť svoju druhú polovičku? Sme ochotní urobiť čokoľvek, aby sme ju našli. A ak sa nám nejaká zapáči, stanú sa z nás blázni, ktorí jej všetko obetujú.

V jeden deň vášniví milenci, na ten druhý dvaja ľudia, ktorí si nevedia prísť na meno. Večer bozky, v noci hádky. Jeden víkend plný radosti a smiechu, ten ďalší so zbalenými kuframi. Presne ako na tej horskej dráhe. Je to zvláštne, no keď ide o lásku, ideme do vzťahu aj vtedy, keď vieme, že to nemusí byť navždy. I človek, ktorý sa bojí zamilovať, tomu neodolá.

Byť milovaná a milovať, to je snáď to najkrajšie, čo sa nám môže stať. A za to tá láska jednoducho stojí. Aj keby nám po nej ostali jazvy, tie krásne spomienky ich zahoja. Stačí sa len postaviť do zástupu čakajúcich a počkať na to, kedy sa tá jazda začne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating