Aj ty si dávaš na tapetu mobilu ilustračné obrázky? Inšpiruj sa dizajnérkou Bethany Stancliffe. Farbami totiž dokáže vyjadriť pocity lásky, straty i priateľstva. 

Ženy

Bethany je fantastická dizajnérka, ktorá presne vie, ako nakresliť smútok, radosť, žiaľ aj energiu. To všetko sa zrkadlí z očí namaľovaného dievčatka z ilustračného obrázku. Uznaj, že jej diela sú priam stelesnením rozprávkovej ženskosti.

Láska

Medzi jej obľúbene témy, ktoré často kreslí sú aj zamilované páry. Raz ich umiestni do historického obdobia, inokedy ich posadí do moderného auta. Zakaždým sú ilustračné obrázky plné lásky a nehy, čo povieš?

Svadba

Jej obrázky majú skutočný príbeh so šťastným koncom. Bethany totiž rada kreslí aj svadby, veľký deň D, nádherné nevesty s dokonalými účesmi a perfektnými šatami. Skvelá inšpirácia pre všetky budúce manželky.

View this post on Instagram

I really love limited color pallets because colors are so hard! I feel like my goals in art are: 1.Clear values/contrast 2.Interesting composition 3.Appealing colors. They’re such simple, basic goals but I feel like it’s soo hard to find a balance! Do you guys have any fun art goals/advice? 🎨 This is an older painting, I haven’t been posting much new because I have been sooo busy with commissions 😱 I love it though and should be all caught up this week 👌✨❤️ . . . #artgoals #illustration #illustrationstyle #illustratedportrait #illustratedweddingstationery #illustrationstudent #illustrationstudent #weddingstationery #weddinginvitations #weddingartist #weddingillustration #charactersketch #childrensillustration #characterillustration #characterdrawing #coupledrawing #coupleillustration #drawingchallenge #drawingsketch #drawthisinyourstyle #dailysketch #procreateillustration #procreateapp #procreate #digitalart #dailysketch #illustrated #digitalsketch #digitalillustration #digitalpainting

A post shared by Bethany Stancliffe (@bethanyjaydeillustration) on

Rodina

Pri pohľade na matku s dieťaťom v náručí sa ti nahrnú slzy do očí slzy dojatia. Hoci sa dizajnérka zameriava na kreslené postavy, miesto „živých“, stále z obrázkov srší nekonečná láska. Rovnako je tomu aj pri maľbách mamičiek s bábätkami.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.